Darbuotojų sauga ir sveikata 2024 m.: ko laukti ir kaip pasiruošti? - Mokymų klubas
Pranešėjai
Pranešimus skaito
Tomas Bagdanskis – ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris, darbo teisės ekspertas, praktikuojantis advokatas nuo 2002 metų, specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės, sutarčių teisės ir atstovavimo teismuose srityse,…
ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. Advokatų kontoroje…
Raimedas Burba – Sauga PRO įkūrėjas ir ekspertas. Darbuotojų saugos ir sveikatos, įrenginių techninės saugos klausimus Lietuvos įmonėse aktyviai sprendžia jau virš 20 metų. Savo…
Saulius Zabulėnas - UAB „Verslo Aljansas“ Vilniaus skyriaus direktorius, gaisrinės ir civilinės saugos specialistas, praktikas, vedantis teorinius ir praktinius mokymus gaisrinės ir civilinės saugos srityje.
Dr. Aušra Stankiuvienė - Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Statybinių medžiagų ir gaisrinės saugos katedros lektorė.
Raimonda Pavilonienė - UAB Tuvlita Darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) specialistė. Ekspertinė sritis: darbuotojų sauga ir sveikata (DSS), priešgaisrinė sauga (GS). 5+ metų patirtis, teikiant…
Programa

Konferencijos moderatorius – darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas Raimedas Burba.

 

Konferencijos programa:

Darbuotojų sauga ir sveikata 2024 m.: naujausia teisminė praktika ir patarimai. Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis (9.00-10.00 val.)

• Naujausia darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos rengimo praktika: ekspertų rekomendacijos turiniui;
• Ginčai darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Naujausia teismų praktika;
• Kaip skatinti darbuotojus laikytis DSS reikalavimų? Ar galima tai padaryti vien su dokumentacija?

Ergonomika ir DSS: optimizavimas, priemonės ir veiksmai. Pranešėja – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Statybinių medžiagų ir gaisrinės saugos katedros lektorė dr. Aušra Stankiuvienė (10.00-10.45 val.)

• Ergonomikos principai ir metodai. Kas svarbu darbuotojų saugai ir sveikatai;
• Žmonių fizinės įvairovės supratimas ir kodėl tai svarbu. Darbo aplinkos įvertinimas.
• Tyrimai ir rezultatų praktinio pritaikymo būdai. Pavyzdžiai ir patarimai.

Darbuotojų sauga ir sveikata 2024 m.: naujausi teisės aktų pakeitimai. Ko laukti ir kaip ruoštis? Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis (11.00-12.00 val.)

• Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo naujovės. Kokių pakeitimų laukti?
• Darbo kodekso įtaka darbuotojų saugos ir sveikatos reguliavimui: kaip vystosi praktika? Naujausių Darbo kodekso pakeitimų apžvalga ir patarimai dėl dokumentacijos.
• Dažniausiai daromi pažeidimai ir ar būtų galima jų išvengti.

Įrenginių sauga nuo pirkimo iki eksploatacijos: kaip pasirinkti ir naudoti įrenginius be rizikos? Pranešėjas – darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas Raimedas Burba (12.00-12.45 val.)

• Praktinės įžvalgos, kaip atsakingai įsigyti saugius naujus ar naudotus įrenginius ir užtikrinti jų efektyvų bei saugų naudojimą.
• Paprastai apie CE ženklą, atitikties užtikrinimą ir standartų reikalavimus. Ko reikalauti iš tiekėjo, kad neliktum „ant ledo“?
• Įrenginių rizikos vertinimo metodikos naudojamiems darbo įrenginiams. Senų įrenginių (be CE) saugus naudojimas.
• LO-TO (pavojingos energijos izoliavimo ir žymėjimo) procedūrų svarba įrenginių saugos procesuose.

Gaisrinė ir civilinė sauga 2024 m. Pranešėjas – UAB „Verslo Aljansas“ Vilniaus skyriaus direktorius Saulius Zabulėnas (13.45-14.30 val.)

• Naujas Krizių valdymo ir civilinės saugos įstatymas: kaip jį įgyvendiname?
• Naujausi priešgaisrinės saugos teisinio reguliavimo pokyčiai ir praktika;
• Gaisrinės saugos reikalavimų įgyvendinimas: kur daugiausia klystama?

Paslydimai, parklupimai ir kritimai: brangiausios traumos – lengvai išvengiamos. Pranešėja – UAB Tuvlita Darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) specialistė Raimonda Pavilonienė (14.30-15.15 val.)

• Paslydimų, parklupimų ir kritimų dažniausios priežastys ir kaip jas nustatyti;
• Patikimiausios priemonės, padėsiančios sumažinti riziką;
• Praktiniai patarimai ir priemonės.

 

Papildoma informacija

DĖMESIO! Visiems dalyvaujantiems konferencijoje seminaras „Profesinės rizikos vertinimas darbo vietose: efektyvus ir praktiškas požiūris“ DOVANŲ!

AKCIJA! Registruojantis iki sausio 16 d., nuotolinės konferencijos kaina 129 Eur + PVM, vėliau – 149 Eur + PVM, konferencijos auditorijoje kaina 149 Eur + PVM, vėliau – 169 Eur + PVM.

Dienotvarkė
Trukmė: 7 akad. val.

9:00

Konferencijos pradžia
Konferencijos pradžia

10:45 — 11:00

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:45 — 13:45

Pertrauka
Pertrauka

15:15

Konferencijos pabaiga
Konferencijos pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]