Viešojo sektoriaus darbuotojų / valstybės tarnautojų pareigybių aprašymų rengimo naujienos - Mokymų klubas

Viešojo sektoriaus darbuotojų / valstybės tarnautojų pareigybių aprašymų rengimo naujienos

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš didžiausių šalies įmonių grupių. Nepriklausomo auditoriaus kvalifikacija, vidaus auditoriaus kvalifikacija, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė. Mokslų daktarė. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja.
Programa
 • Pareigybių aprašymų tikslas ir Darbo kodeksu rekomenduojamas jo turinys. Darbo užmokesčio sandarą ir darbo apmokėjimo sistemą reglamentuojančių teisės aktų įtaka pareigybių aprašymams. Teisinis reglamentavimas: LR valstybės tarnybos įstatymas, LR biudžetinių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymas, LR Vyriausybės nutarimu Nr. 1176 patvirtinta Valstybės tarnautojų pareigybių aprašymo ir vertinimo metodika, Viešojo valdymo agentūros direktoriaus 2024 m. kovo 25 d. įsakymas Nr. V-35 „Dėl valstybės tarnautojų pareigybių aprašymų ruošinių ir bendrųjų, vadybinių ir lyderystės, specifinių kompetencijų aprašymų ir profesinių kompetencijų aprašymų pavyzdžių patvirtinimo pakeitimo“ ir kt.
 • Pareigybių aprašymo rengimo ir tvirtinimo tvarka. Darbuotojų supažindinimas su dokumento turiniu. Pareigybės aprašymo struktūra. Pareigybės charakteristika (pareigybės pavadinimas, lygmuo, pavaldumas). Pareigybės veiklos sritys. Pareigybės specializacija. Pareigybių funkcijų apibūdinimas. Specialieji reikalavimai ir kompetencijos.
 • Valstybės tarnautojų pareigybių aprašymai: vadovų pareigybių aprašymas; veiklos sričių pareigybių aprašymas (administracinio reglamentavimo srities, administracinių sprendimų priėmimo, administracinių paslaugų teikimo, teisės aktų ir administracinių sprendimų įgyvendinimo ir laikymosi priežiūrą vykdantiems, viešųjų paslaugų teikimo administravimą vykdantiems, pagalbos valstybės ar vietos valdžią įgyvendinantiems asmenims atliekant jiems nustatytas funkcijas, išskyrus vidaus administravimo funkcijas, diplomatinės tarnybos institucijų ar prekybos atstovybių užsienyje funkcionavimo užtikrinimą vykdantiems valstybės tarnautojams); teismų ir prokuratūros valstybės tarnautojų pareigybių aprašymai; kitų valstybės tarnautojų pareigybių, kurioms nustatoma kita specifinė veiklos sritis, aprašymai. Šių dokumentų struktūra ir turinys, tvirtinimas.
 • Darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareigybių aprašymų struktūra, turinys, tvirtinimas. Praktiniai patarimai dėl kai kurių pareigybių (pvz., mokytojų, išskyrus trenerius, gydytojų, medicinos personalo ir kt.) aprašymų turinio.
 • Valstybės tarnautojų pareigybių aprašymų rengimas ir registravimas Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje (VATIS). Metodinė pagalba rengiant pareigybių aprašymus ir atliekant vertinimo procedūras. Pareiga peržiūrėti ir atnaujinti pareigybių aprašymus: kada, kas, kokia apimtimi. Pareigybių aprašymo turinio kokybės ryšys su darbuotojų veiklos vertinimu.
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]