Viešųjų pirkimų vidaus kontrolė - Mokymų klubas

Viešųjų pirkimų vidaus kontrolė

Birželio 12 d. Nuotoliniai mokymai
Birželio 12 d. Vilniuje
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš didžiausių šalies įmonių grupių. Nepriklausomo auditoriaus kvalifikacija, vidaus auditoriaus kvalifikacija, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė. Mokslų daktarė. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja.
Programa
 • Perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų ir vidaus kontrolės organizavimas ir juose dalyvaujantys asmenys. Viešųjų pirkimų dalyviai viešojo sektoriaus subjekte (VSS): pirkimų iniciatorius, pirkimų organizatorius, pirkimą kuruojantis asmuo, už pirkimą atsakingas asmuo, už pirkimo organizavimo tvarkos nustatymą atsakingas padalinys, už perkančiosios organizacijos duomenų administravimą CVP IS atsakingas asmuo, už perkančiosios organizacijos duomenų administravimą CPO elektroniniu katalogu atsakingas asmuo, už sutarties rengimą atsakingas asmuo, Viešųjų pirkimų skyrius, Viešųjų pirkimų komisija, pretenzijas nagrinėjanti komisija, VSS vadovas, vidaus auditoriai, kiti asmenys. Jų funkcijos, atsakomybės, tarpusavio ryšiai. Pirkimų dokumentacija. Viešųjų pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės tvarkos aprašo turinys.
 • Vidaus kontrolė pirkimų planavimo etape. Pirkimų plano sudarymo nuoseklumas ir rekomenduojamas turinys. Plano derinimas ir tvirtinimas.
 • Vidaus kontrolė konkretaus pirkimo inicijavimo ir pasirengimo etape. Supaprastintų ir tarptautinių pirkimų inicijavimas. Paraiškos pildymas. Pirkimų procedūros vykdymo komisija. Privačiųjų interesų deklaravimas registre (PINREG). Pirkimo techninės specifikacijos projektas.
 • Vidaus kontrolė pirkimo vykdymo etape. Viešųjų pirkimų įstatymas, Mažos vertės pirkimų tvarkos aprašas. Komisijos darbo reglamentas. Mažos vertės viešojo pirkimo pažyma. Pirkimo dokumentų rengimo, perdavimo ir saugojimo reikalavimai. Mažos vertės pirkimų vidaus kontrolės ypatumai. Viešųjų pirkimų apskaita.
 • Vidaus kontrolė pirkimo sutarties sudarymo ir vykdymo etape. Sutarties turinys. Pasirašymo ir registravimo ypatumai. Perkančiosios organizacijos ir tiekėjo įsipareigojimų vykdymo, pristatymo terminų, pirkimo proceso kokybės kontrolė.
 • Viešųjų pirkimų ataskaitų, skelbimų apie pirkimo sutarčių sudarymą teikimas, laimėjusių pasiūlymų ir pirkimo sutarčių bei jų pakeitimų viešinimas. Viešųjų pirkimų vykdymo efektyvumo vertinimas. Viešųjų pirkimų vidaus auditas.
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietai
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
birželio 12 d.
Nuotoliniai mokymai
110,00 
 • Nuotoliniai mokymai
birželio 12 d.
Vilniuje
120,00 
 • Technopolis Beta, J. Balčikonio g. 3, Vilnius
 • (Žemėlapis)

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]