Ką reikia žinoti verslui rengiantis privalomam tvarumo ataskaitų teikimui? Teisininko, auditoriaus ir tvarumo strategų praktiniai patarimai ir pagrindinės kryptys - Mokymų klubas

Ką reikia žinoti verslui rengiantis privalomam tvarumo ataskaitų teikimui? Teisininko, auditoriaus ir tvarumo strategų praktiniai patarimai ir pagrindinės kryptys

Rinktis
Lektoriai
Seminarą veda
Vilma Sabaliauskienė- WIDEN partnerė, sukaupusi ilgesnę nei 15 metų patirtį aplinkos apsaugos teisės srityje. Vilma Jums padės visais su aplinkos apsauga susijusiais klausimais, įskaitant atliekų…
Rimgaudas Pazniokas – UAB „Audifina“ partneris. Atviras Rimgaudo požiūris į pokyčius, nuolatinė inovatyvių sprendimų paieška ir siekis tobulėti padėjo sukaupti didelį žinių bagažą skirtingose verslo…
Lina Armaitytė - verslo konsultacijų įmonės Impact Advisory bendrasavininkė.
Daiva Dėdinienė yra audito, apskaitos ir konsultacijų įmonės „Audifina“ tvarumo projektų vadovė, turinti daugiau nei 15 metų patirties finansų ir listinguojamų bendrovių informacijos atskleidimo priežiūros…
Programa

Tvarumo teisinis reguliavimas ir privalomasis tvarumo ataskaitų teikimas verslui. Pranešėja – ILAW LEXTAL partnerė, advokatė Vilma Sabaliauskienė. (9:00–10:30 val.)

 • Sąlygos, terminai ir numatomi pokyčiai;
 • Teisinė atsakomybė dėl ataskaitų netinkamo ar nesavalaikio pateikimo.

Ką reikia žinoti verslui rengiantis privalomam tvarumo ataskaitų teikimui? Praktiniai patarimai ir pagrindinės kryptys. ESG skaitmeninė taksonomija.  Pranešėjai – audito, apskaitos ir konsultacijų įmonės UAB „Audifina“ tvarumo projektų vadovė Daiva Dėdinienė ir UAB „Audifina“ partneris Rimgaudas Pazniokas. (10:45–12:15 val.)

 • ESRS aktualijos ir praktiniai aspektai
 • Iššūkiai rengiant ataskaitas pirmąjį kartą
 • Tvarumo informacijos atskleidimas SMEs: mažais žingsneliais pirmyn
 • Tvarumo srityje naudojami programiniai sprendimai (AMANA, Envoria pavyzdžiai)

Tvarumas versle: kaip jį suprasti ir paversti konkurenciniu pranašumu. Pranešėja – verslo konsultacijų įmonės „Impact Advisory“ bendraturtė Lina Armaitytė. (13:00–14:30 val.)

 • Kas yra tvarumas;
 • Tvarumo lygmenys versle;
 • Kas laukia verslo artimiausiu metu ir kokius namų darbus reikia pasiruošti;
 • Lietuviškas tvarumo kaip konkurencinio pranašumo, generuojančio realią grąžą verslui, pavyzdys.
Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]