Žemės ūkio sektoriaus mokesčiai ir apskaita 2019 m.: reformos taikymas ir finansinė atskaitomybė - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Žemės ūkio sektoriaus mokesčiai ir apskaita 2019 m.: reformos taikymas ir finansinė atskaitomybė

Rinktis
Lektoriai
Seminarą veda
Prof. dr. Astrida Miceikienė - Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto dekanė, akredituota konsultantė ūkio veiklos buhalterinės apskaitos klausimais ir LEADER metodo…
Danutė Zinkevičienė - Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto, Ekonomikos, apskaitos ir finansų instituto profesorė, akredituota konsultantė ūkio veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo…
Programa

Žemės ūkio subjektus nuo 2019 m. užgrius tikra pasikeitimų gausa – keičiasi tiek pajamų apmokestinimas, tiek pelno mokesčio apskaičiavimas, tiek ir PVM. Seminare lektorės ne tik paaiškins mokesčių reformos įtaką žemės ūkio subjektų veiklai, bet ir nagrinės problemines mokesčių ir apskaitos situacijas:

– Kaip pagal VAS nuostatas apskaitoje pripažinti ir įvertinti biologinį turtą ir žemės ūkio produkciją? (bus nagrinėjamos naujausios VAS taikymo rekomendacijos)
– Kokios pagrindinės naujovės taikomos rengiant finansines ataskaitas viešajame sektoriuje? (pateikiami praktiniai finansinės atskaitomybės rengimo pavyzdžiai)
– Kaip mokesčių reformos reikalavimai keis žemės ūkio sektoriaus apmokestinimą ir apskaitą? (pateikiami skaičiavimo pavyzdžiai ir nagrinėjamos apmokestinimo schemos)

1 dalis. Prof. dr. Danutė Zinkevičienė (10.00–12.15 val.):

• 17-ojo VAS „Biologinis turtas“ taikymas ir probleminių klausimų sprendimas. Biologinio turto vertė, realizavimas, išlaidos: apskaitos ypatumai ir geriausios metodikos pasirinkimas;
• Biologinio turto ir žemės ūkio produkcijos pripažinimas ir vertinimas;
• Finansinės apskaitos ypatumai žemės ūkio sektoriuje: naujausios rekomendacijos ir praktiniai pavyzdžiai;
• Finansinės atskaitomybės žemės ūkio sektoriuje rengimo naujovės ir rekomendacijos 2018–2019 m.;
• Apskaitos politikos parengimas, koregavimas ir geriausių metodikų pasirinkimo variantai.

2 dalis. Prof. dr. Astrida Miceikienė (13.15–16.30 val.):

• Kaip mokesčių reforma keičia žemės ūkio veiklą vykdančių subjektų mokestines prievoles nuo 2019 m. sausio 1 d.? Kokie mokestiniai pakeitimai turi daugiausia įtakos rengiant finansines ataskaitas už 2018 m.?
• Kaip keičiami GPM tarifai, neapmokestinamųjų pajamų sąrašas, NPD formulės ir taikymo tvarka turi būti teisingai taikoma žemės ūkio veiklą vykdančiuose subjektuose? Kokius darbus pirmajame 2019 m. ketvirtyje dar privalo atlikti buhalteriai?
• Kaip nuo 2019 m. sausio 1 d. keičiasi PSD ir VSD pajamų rūšys, nuo kurių skaičiuojamos įmokos, lengvatų taikymo tvarka, tarifai, mokesčio bazė? Kokius darbus dėl VSD ir PSD pakeitimų privalo atlikti žemės ūkio subjekto buhalteris? Kaip teisingai įforminti darbuotojo ir darbdavio socialinio draudimo įmokų sujungimą?
• Kokius pagrindinius darbus turės atlikti žemės ūkio subjektai dėl SAF-T rinkmenos? Kaip teisingai įgyvendinti reikalavimus apskaitos programose, apskaitos politikoje ir sąskaitų plane?
• Kokie pagrindiniai pelno mokesčio pakeitimai įsigaliojo 2018 m. ir nuo 2019 m.? Kokius pelno mokesčio apskaičiavimo, lengvatų ir deklaravimo niuansus privalo žinoti žemės ūkio subjektai?
• Su kokiomis problemomis susiduria žemės ūkio veiklą vykdantys subjektai dėl veiklos apmokestinimo specifikos naudojant biologinį turtą ir dėl veiklos sezoniškumo?
• Kokie svarbiausi PVM įstatymo pakeitimai įsigalioja nuo 2018 m. sausio 1 d. ir nuo 2019 m.? Kokios prievolės kyla dėl naujos kuponų apmokestinimo tvarkos ir nuotolinės prekybos apmokestinimo PVM pakeitimų?
• Kokios kitos mokestinės prievolės kyla žemės ūkio veiklą vykdantiems subjektams:
     – Nekilnojamojo turto mokestis;
     – Žemės mokestis;
     – Mokesčių administravimo įstatymo pakeitimai ir patikrinimų sugriežtinimas nuo 2019 m.;
     – Taršos mokesčio prievolės.

Dienotvarkė
Trukmė: 7 akad. val.

9:30

Dalyvių registracija
Dalyvių registracija

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:15 — 13:15

Pietūs
Pietūs

16:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]