Teisinių dokumentų kūrimas (teisėkūra): pagrindai ir problemos - Mokymų klubas

Teisinių dokumentų kūrimas (teisėkūra): pagrindai ir problemos

Rugsėjo 26 d. Nuotoliniai mokymai
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Violeta Kiurienė turi daugiau nei 20 metų praktinės viešojo administravimo patirties. Dirbdama Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovų įstaigoje, lektorė sukaupė praktinės viešojo administravimo įgyvendinimo, administracinės teisės ir proceso taikymo, valstybės tarnybos ir vietos savivaldos teisinio reguliavimo įgyvendinimo, savivaldybių administracinės priežiūros vykdymo ir panašios patirties. Už aktyvų, nepriekaištingą ir profesionalų darbą skatinta Ministro Pirmininko, Vyriausybės kanclerio, Vyriausybės atstovų apskrityse, universiteto rektorių, projektų vadovų ir kitomis padėkomis. Dr. Violeta Kiurienė taip pat turi daugiau kaip 17 metų mokslinio ir pedagoginio darbo patirties dirbdama dėstytoja Vilniaus universiteto Šiaulių…
Programa

SVARBU! Priimti Teisėkūros pagrindų įstatymo pakeitimai. Plačiau

Teisinio reguliavimo aiškumas, pagrįstumas, veiksmingumas priklauso nuo teisinio reguliavimo kūrimo (teisėkūros) proceso.
Lietuvos teisinė sistema yra dinamiška ir nuolat besikeičianti, kasdien tiek vietos savivaldos, tiek valstybės lygmeniu priimama daug teisės aktų. Jais reguliuojamos įvairios gyvenimo sritys: nuo šiukšlių išvežimo iki garbės ir orumo klausimų reguliavimo. Kodėl tiek daug teisės aktų reikia priimti; kokią įtaką juos priimant turi teisės principai; kokie teisės aktai ir kaip reguliuoja teisėkūros procesą; koks yra kokybiškas teisės aktų rengimo procesas teisės technikos aspektu; ką Valstybės kontrolė ir teismų praktika pasisako šioje srityje – tai tik maža dalis klausimų, kuriuos tenka kelti vienaip ar kitaip dalyvaujantiems teisėkūros procese. Šių mokymų tikslas – aptarti šiuos klausimus bei atkreipti dėmesį į teisėkūros teisinio reguliavimo naujoves, praktinius, probleminius aspektus.

Mokymų programa:

 • Viešojo valdymo tobulinimas Lietuvoje ir šio proceso įtaka teisėkūros procesui.
 • Teisės principų įtaka teisėkūros procesui ir teisėkūros problematika: teismų praktikos apžvalga.
 • Teisėkūros problematika Valstybės kontrolės ataskaitose.
 • Bendrieji teisėkūros pagrindai (turinio, formos, struktūros, kalbos).
 • Bendrieji teisės aktų rengimo pagrindai (įstatymų, nutarimų, įsakymų).
 • Viešojo administravimo įstatymo reikalavimai rengiant administracinius sprendimus (naujoji įstatymo redakcija).
 • Kiti aktualūs teisėkūros klausimai.
Dienotvarkė
Trukmė: 5 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:00 — 11:15

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:00

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
rugsėjo 26 d.
Nuotoliniai mokymai
120,00 
 • Nuotoliniai mokymai

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]