Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų naujovės ir praktinis taikymas 2024 m. - Mokymų klubas

Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų naujovės ir praktinis taikymas 2024 m.

Rugsėjo 23 d. Nuotoliniai mokymai
Rugsėjo 23 d. Vilniuje
Rinktis
Lektoriai
Seminarą veda
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš…
Jovita Siniauskienė turi ilgametę praktinę darbo patirtį finansų valdymo srityje. Ji yra dirbusi finansų, ekonomikos direktore privataus ir valstybinio kapitalo įvairaus dydžio bei skirtingų veiklų…
Programa

Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų naujovės

 • 1-ojo TAS „Finansinių ataskaitų pateikimas“ ir 8-ojo TAS „Apskaitos politika, apskaitinių įvertinimų keitimas ir klaidos“ pataisos: įsipareigojimų priskyrimas ilgalaikiams ir trumpalaikiams; skirtumai tarp apskaitos politikos ir apskaitinių įverčių siekiant užtikrinti, kad apskaitos standartai būtų taikomi nuosekliai ir būtų galima palyginti finansinę informaciją. Sprendimų dėl reikšmingumo priėmimas. Sąsaja su 26-ojo TAS „Planuojamų pensijų išmokų apskaita ir atskaitomybė“ ir 34-ojo TAS „Tarpinė finansinė atskaitomybė“ pakeitimais.
 • 12-ojo TAS „Pelno mokesčiai“ pataisų įtaka 1-ojo TFAS „Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų taikymas pirmą kartą“ taikymui. Kaip apskaityti atidėtąjį pelno mokestį? Atidėtasis pelno mokestis, susijęs su investicija į patronuojamąją įmonę. Atidėtasis mokestis, susijęs su turtu ir įsipareigojimais, atsirandantis dėl vieno sandorio.
 • 16-ojo TAS „Nekilnojamasis turtas, įranga ir įrengimai“ pataisos: įplaukos iki turto naudojimo pagal numatytą paskirtį.
 • 37-ojo TAS „Atidėjiniai, neapibrėžtieji įsipareigojimai ir neapibrėžtasis turtas“ pataisos: kokios išlaidos turėtų būti priskiriamos sutarties vykdymo išlaidoms? Kaip pasirinkti, kurį standartą taikyti: 15-ąjį TFAS ,,Pajamos pagal sutartis su klientais“, 37-ąjį TAS „Atidėjiniai, neapibrėžtieji įsipareigojimai ir neapibrėžtasis turtas“ ar 38-ąjį TAS „Nematerialusis turtas“?
 • 17-asis TFAS „Draudimo sutartys“. Draudimo sutarčių pripažinimo, vertinimo, pateikimo ir informacijos atskleidimo principai. Aktualios pataisos.
 • 9-asis TFAS „Finansinės priemonės“. Pakeitimai, taikymas, įtaka veiklai. Standarto taikymas pirmą kartą.
 • 16-ojo TFAS ,,Nuoma“ naujovės ir praktinis taikymas. Standarto išimtys ir sudėtingesnių situacijų analizė.
 • Aiškinamojo rašto rengimo naujovės ir ypatumai pagal TFAS. Kaip aiškinamajame rašte atsispindi TFAS pakeitimai? Kitų TFAS padarytų pakeitimų apžvalga ir įtaka apskaitai.
Dienotvarkė
Trukmė: 8 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30 — 14:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

16:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietai
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
rugsėjo 23 d.
Nuotoliniai mokymai
140,00  169,40  + PVM
 • Nuotoliniai mokymai
rugsėjo 23 d.
Vilniuje
150,00  181,50  + PVM
 • Technopolis Beta, J. Balčikonio g. 3, Vilnius
 • (Žemėlapis)

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]