Streso valdymas ir emocinės sveikatos stiprinimas - Mokymų klubas

Streso valdymas ir emocinės sveikatos stiprinimas

Rugpjūčio 20 d. Nuotoliniai mokymai
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Valija Šap, Europos sertifikuota psichologė, dirbanti klinikinėje ir sveikatos srityje; Reagavimo į savižudybių grėsmę Kupiškio r. darbo grupės veiklos koordinatorė 2014–2019 m. Turi patirties vedant mokymus ir supervizijas įvairių sričių specialistams, paskaitas ir diskusijas visuomenei, atliekant mokslinius tyrimus, formuojant visuomenės emocinės sveikatos stiprinimo politiką.
Programa

Daugelį žmonių motyvuoja iššūkiai, su kuriais susiduria tiek darbo aplinkoje, tiek asmeniniame gyvenime. Tačiau kai spaudimas patenkinti asmeninius ar aplinkos poreikius  tampa per didelis ir užsitęsęs, palyginti su suvoktu gebėjimu patenkinti tuos poreikius, gali kilti stresas. Stresas apibrėžiamas kaip neigiama psichologinė būsena, turinti kognityvinių ir emocinių komponentų, kylantis dėl  individo ir jo aplinkos sąveikos, dažnai išplaukiantis iš probleminio asmens ir aplinkos derinio bei emocinių reakcijų, kuriomis grindžiama ši sąveika. Taigi, stresas gali kilti dėl ribotų individo įgūdžių, išteklių ir gebėjimų bei aplinkos reikalavimų (Hassard J., Cox T., 2015).

Stresas turi tendenciją kauptis. Maži stresiniai įvykiai savotiškai stimuliuoja, bet kai jų yra daug, jie trunka per ilgai ar pasireškia pernelyg intensyviai  –  žmogus pradeda streso nebepakelti. Ilgai trunkantis nekontroliuojamas stresas išsekina psichiką bei silpnina organizmo imuninę sistemą, todėl gali tapti įvairių negalavimų ar ligų priežastimi, įtakoti profesinį perdegimą ar savižudybės grėsmę.

Asmens patiriamo streso stiprumas priklauso nuo jo požiūrio ir reakcijos į situaciją. Čia labai kenksmingas įgytas bejėgiškumas – išankstinis nusistatymas, kad nuo asmeninių pastangų niekas nepasikeis. Svarbu prisiimti atsakomybę už savo reakcijas, gebėti atpažinti stresą, pripažinti, jog jį patiri, įsivardinti, kiek esi pasirengęs priimti sprendimus ir kiek turi įgūdžių stresą kontroliuoti bei sumažinti jo neigiamą poveikį fizinei ir emocinei sveikatai.

Šių mokymų metu bus plačiau ir išsamiau aptariama streso samprata, fiziologiniai ir psichologiniai streso požymiai, asmens galimybė keisti reakciją į stresą keliančias situacijas, mokomasi streso įveikos strategijų bei aptariama psichologinės pagalbos svarba ir galimybės.

Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas
Su Joninėmis!
Mokymų klubas skuba Jums dovanoti 20 % nuolaidą visiems vienos dienos seminarams.
Registruokitės jau šiandien ir pradėkite mokytis! Nuolaida galioja birželio 20–25 d.
rugpjūčio 20 d.
Nuotoliniai mokymai
120,00  145,20  96,00  116,16  + PVM
  • Nuotoliniai mokymai

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]