Skaidrių rengimas naudojant DI įrankius - Mokymų klubas

Skaidrių rengimas naudojant DI įrankius

Liepos 29 d. Nuotoliniai mokymai
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Sandra Jankauskaitė – lituanistė, turinti vertingos patirties konsultuojant lietuvių kalbos srityje. Lektorė veda seminarus bei mokymus įmonės darbuotojams, konsultuoja specialistus individualiai. Mokymų metu nagrinėja aktualiausias problemas, dalyviai gauna daug praktinių patarimų. Itin didelį dėmesį kreipia ne tik į mokymų turinį, bet ir nuotolinių mokymų kokybę, nuolat ieško inovatyvių, kūrybiškų sprendimų.
Programa

Į ką turėtume atkreipti dėmesį rengdami skaidres?
Seminaro metu bus aptariami svarbiausi skaidrių rengimo principai ir pateikiama naudingų patarimų.
Kaip rengiant skaidres gali padėti šiuolaikinės technologijos?
Dalyviai susipažins su nemokamais dirbtinio intelekto įrankiais, kuriuos galima naudoti rengiant skaidres, analizuos paveikslėlių generavimo įrankius bei sužinos, kaip tai pritaikyti savo veikloje.
Mokymai naudingi dėl savo universalumo – prasminga pradedantiesiems, kurie dar nedrįsta naudoti DI darbo procese. Kiekvienas gaus vertingų įžvalgų, sužinos, kaip gali palengvinti skaidrių rengimo procesą ir paįvairinti jį naudojant šiuolaikines technologijas.

 

 • Skaidrių rengimo principai
 • Kodėl verta naudoti dirbtinį intelektą pasiruošimo procese? (Susipažinkime su DI ie sužinokime, kaip jis gali palengvinti darbo procesą)
 • Skaidrių struktūros ir turinio generavimas naudojant DI. (Užklausų formulavimas, idėjų generavimas, pavyzdžių ir argumentų generavimas, duomenų analizavimas su DI įrankiais)
 • Paveikslėlių generavimas naudojant DI įrankius
 • Ar DI gali paruošti visą prezentaciją už jus?
 • Ką dar vertėtų prisiminti? Teksto redagavimas ir kiti patarimai
 • Pristatymo pateikimas

 

Dienotvarkė
Trukmė: 3 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas
Su Joninėmis!
Mokymų klubas skuba Jums dovanoti 20 % nuolaidą visiems vienos dienos seminarams.
Registruokitės jau šiandien ir pradėkite mokytis! Nuolaida galioja birželio 20–25 d.
liepos 29 d.
Nuotoliniai mokymai
100,00  121,00  80,00  96,80  + PVM
 • Nuotoliniai mokymai

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]