Sėkminga verslo sistema, paremta sisteminiu fenomenologiniu požiūriu - Mokymų klubas

Sėkminga verslo sistema, paremta sisteminiu fenomenologiniu požiūriu

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Eglė Kijevič – verslo psichologė-psichoterapeutė, 5 knygų ir stalo žaidimo, lavinančio poros santykius, autorė. Ji konsultuoja organizacijas ir įmones sisteminiu-fenomenologiniu požiūriu. Eglė padeda į organizaciją ar įmonę pažvelgti naujai, o ne tik iš įprastos teisinės, finansinės, vadybinės pusės. Žmonės ne visada sugeba suvokti savo elgesį, todėl verslo sistemoje paprastai atkuria šeimos sistemos modelį, t. y. vaidina netikrus vaidmenis. Tai neigiamai veikia daugelį organizacijos ar įmonės narių produktyvumą ir darbą. Eglė padeda atpažinti gilius pasąmonės blokus ir šablonus, trukdančius siekti rezultatų ir kurti nuoseklią verslo sistemą.
Programa
 • Kas yra verslo konsteliacija? Kodėl ji naudinga verslui?
 • Kaip sisteminis požiūris organizacijoje gali padėti spręsti konfliktus?
 • Kaip išgryninti organizacijos tikslus remiantis sisteminiu fenomenologiniu požiūriu (praktinis užsiėmimas verslo savininkams, mažų ir didelių įmonių vadovams, personalo vadovams, verslo konsultantams)?
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15

Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]