Projektų portfelio valdymo mokymai - Mokymų klubas

Projektų portfelio valdymo mokymai

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Saulius Šimkonis – konsultantas, praktikas, dėstytojas, turintis daugiau nei 25 metų projektų, programų ir portfelių valdymo patirties. Yra įgijęs nemažai sertifikatų (IPMA-A Certified Portfolio Director, Project Management Professional (PMP), PRINCE2 Practitioner, Certified Scrum Product Owner, Certified Scrum Master, SAFe Program Consultant (SPC), International Certified Coach). Saulius konsultuoja ir veda mokymus projektų, programų, portfelių valdymo klausimais projektų vadovams, projektų komitetų nariams, aukščiausio lygio vadovams. Daugiau informacijos apie jo patirtį galima rasti linkedin.com/in/simkonis.
Programa
 • Kiek ir kokių projektų mes išvis turime?

Projektų portfelio sudarymo principai ir procesas. Projektų valdymo proceso elementai, padedantys sudaryti projektų portfelį.

 • Kokia visų projektų būklė? Kaip sutrumpinti projektų būklės aptarimus? Ką daryti, jei nemažos dalies projektų būklė yra „geltona“ ir ilgai nesikeičia.

Projektų portfelio „prietaisų skydas“ (Project Dashboard). Efektyvus visų organizacijos projektų aptarimas. Proceso elementai, padedantys tiksliau nustatyti projekto būklę ir efektyviau vykdyti projektų peržiūras.

 • Ką daryti, kai keliems projektams reikia tų pačių kritinių resursų?

Projektų prioriteto nustatymo principai ir technikos. Proceso elementai, padedantys efektyviau nustatyti ir koreguoti prioritetus.

 • Ne viskas priklauso nuo projektų vadovo.

Vaidmenys ir atsakomybės, būtinos sklandžiam projektų vykdymui organizacijoje. Projektų valdymo proceso elementai, padedantys užtikrinti sklandų projektų valdymą.

 • Kodėl ši nauja IT sistema gali nepadėti visko išspręsti?

IT sistemų / įrankių reikšmė, vieta ir apribojimai. Projektų valdymo gerinimas organizacijos mastu.

Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15 — 14:00

Pertrauka
Pertrauka

15:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Su Joninėmis!
  Mokymų klubas skuba Jums dovanoti 20 % nuolaidą visiems vienos dienos seminarams.
  Registruokitės jau šiandien ir pradėkite mokytis! Nuolaida galioja birželio 20–25 d.

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]