Projektų portfelio valdymo mokymai - Mokymų klubas

Projektų portfelio valdymo mokymai

Vasario 8 d. Nuotoliniai mokymai
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Saulius Šimkonis – konsultantas, praktikas, dėstytojas, turintis daugiau nei 25 metų projektų, programų ir portfelių valdymo patirties. Yra įgijęs nemažai sertifikatų (IPMA-A Certified Portfolio Director, Project Management Professional (PMP), PRINCE2 Practitioner, Certified Scrum Product Owner, Certified Scrum Master, SAFe Program Consultant (SPC), International Certified Coach). Saulius konsultuoja ir veda mokymus projektų, programų, portfelių valdymo klausimais projektų vadovams, projektų komitetų nariams, aukščiausio lygio vadovams. Daugiau informacijos apie jo patirtį galima rasti linkedin.com/in/simkonis.
Programa
 • Kiek ir kokių projektų mes išvis turime?

Projektų portfelio sudarymo principai ir procesas. Projektų valdymo proceso elementai, padedantys sudaryti projektų portfelį.

 • Kokia visų projektų būklė? Kaip sutrumpinti projektų būklės aptarimus? Ką daryti, jei nemažos dalies projektų būklė yra „geltona“ ir ilgai nesikeičia.

Projektų portfelio „prietaisų skydas“ (Project Dashboard). Efektyvus visų organizacijos projektų aptarimas. Proceso elementai, padedantys tiksliau nustatyti projekto būklę ir efektyviau vykdyti projektų peržiūras.

 • Ką daryti, kai keliems projektams reikia tų pačių kritinių resursų?

Projektų prioriteto nustatymo principai ir technikos. Proceso elementai, padedantys efektyviau nustatyti ir koreguoti prioritetus.

 • Ne viskas priklauso nuo projektų vadovo.

Vaidmenys ir atsakomybės, būtinos sklandžiam projektų vykdymui organizacijoje. Projektų valdymo proceso elementai, padedantys užtikrinti sklandų projektų valdymą.

 • Kodėl ši nauja IT sistema gali nepadėti visko išspręsti?

IT sistemų / įrankių reikšmė, vieta ir apribojimai. Projektų valdymo gerinimas organizacijos mastu.

Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15 — 14:00

Pertrauka
Pertrauka

15:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
vasario 8 d.
Nuotoliniai mokymai
130,00  157,30  + PVM
 • Nuotoliniai mokymai

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]