Personalo paieška ir atranka: kaip tai daryti profesionaliai, kai nesi profesionalas? - Mokymų klubas

Personalo paieška ir atranka: kaip tai daryti profesionaliai, kai nesi profesionalas?

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Jurgita Jankuvienė – personalo paieškos ir atrankos praktikė ir asmeninė koučerė. Personalo paieškos ir atrankos srityje turi 20-ties metų patirtį. Taip pat turi daugiau kaip 15-os metų konsultacinio darbo patirtį (taiko asmeninių savybių metodikas parenkant naujus darbuotojus ir / ar atskleidžiant esamų darbuotojų potencialą bei jį efektyviai „įdarbinant“). MasterMind grupių moderatorė (2 metai) ir asmeninė koučerė (3 metai) (ICTA sertifikatas). Kaip kviestinė lektorė ne kartą skaitė pranešimus studentams aukštojo mokslo įstaigose (Kauno kolegija, Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno technologijos universitetas, Socialinių mokslų kolegija) bei smulkiojo verslo…
Programa

Tikslinė grupė: smulkiųjų ir vidutinių įmonių vadovai, skyrių / padalinių vadovai, administratorės, pradedantieji personalo paieškos ir atrankos specialistai, taip pat tie, kas organizuoja ir vykdo personalo paiešką ir atranką patys, be personalo atrankų įmonių pagalbos.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktinio seminaro metu pasidalinsime praktiniais patarimais, kurie padės pritraukti, surasti ir atsirinkti naują, tinkamą darbuotoją.

Dalyviai sužinos: kaip planuoti darbuotojų poreikį, sukurti patrauklų darbo skelbimą, kokius kanalus naudoti kandidatams pritraukti, kaip užmegzti pokalbį su „medžiojamu“ kandidatu.

Tikslas: suteikti aktualias žinias apie personalo atrankos proceso organizavimą ir vykdymą – nuo atrankos kriterijų suformulavimo iki baigiamųjų įdarbinimo pokalbių vedimo.

Programa

 • Dažniausiai pasitaikančios klaidos personalo atrankoje: kaip jų išvengti?
 • Kaip išvengti darbuotojų samdymo „gaisro“? Efektyvios personalo paieškos ir atrankos proceso etapai.
 • Darbo aprašymas: išmokime matyti „giliau“ ir pasiruoškime naujo komandos nario paieškai. Personalo atrankos kriterijų formavimas.
 • Darbo pasiūlymai (skelbimai): dažniausiai pasitaikančios klaidos ir kaip jų nedaryti.
 • Šiuolaikiniai kandidatų pritraukimo kanalai. Kaip juos išnaudoti?
 • Ar tikrai kandidato CV yra tai, ko mums reikia tam, kad surastume tinkamą darbuotoją?
 • Pirmasis (telefoninis) interviu su potencialiais kandidatais: ką galime sužinoti telefonu?
 • Tiesioginis („gyvas“) interviu su pasirinktais kandidatais: kaip tinkamai pasiruošti, į ką atkreipti dėmesį pokalbio metu?
 • Praktinės užduotys: kada jos naudingos?
 • Neigiamų atsakymų kandidatams pateikimas: kodėl tai svarbu?
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Su Joninėmis!
  Mokymų klubas skuba Jums dovanoti 20 % nuolaidą visiems vienos dienos seminarams.
  Registruokitės jau šiandien ir pradėkite mokytis! Nuolaida galioja birželio 20–25 d.

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]