Pasienio anglies dioksido korekcinis mechanizmas ir jo reguliavimas ES Žaliojo kurso kontekste. Pokyčiai versle - Mokymų klubas

Pasienio anglies dioksido korekcinis mechanizmas ir jo reguliavimas ES Žaliojo kurso kontekste. Pokyčiai versle

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Vilma Sabaliauskienė- WIDEN partnerė, sukaupusi ilgesnę nei 15 metų patirtį aplinkos apsaugos teisės srityje. Vilma Jums padės visais su aplinkos apsauga susijusiais klausimais, įskaitant atliekų tvarkymą, taršos mokesčius, taršos leidimus, su ES žaliuoju kursu susijusius aplinkos apsaugos teisės aktų pakeitimus, teiginius apie ekologiškumą ir vartotojų teisių apsaugą. Savo klientų interesams ji atstovauja ir ginčuose bei valdžios institucijose. Vilma visuomet ieško kūrybiškų ir veiksmingų sprendimų, neapsiriboja vien formaliu teisinių nuostatų citavimu. Ji puikiai supranta, jog versle svarbiausia – rezultatas. Jos ilgametė patirtis ir sukurtas pasitikėjimas ypač…
Programa
 • ES Žaliojo kurso turinys ir reikalavimai dėl klimato kaitos pasekmių švelninimo ir prisitaikymo prie jų.
 • 2023 m. gegužės 10 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2023/956, kuriuo nustatomas pasienio anglies dioksido korekcinis mechanizmas, turinys ir jo įgyvendinimas nacionaliniame lygmenyje: taikymo apimtis ir įsigaliojimas.
 • Emisijų skaičiavimo taisyklės ir sektoriai pagal reglamentą. Taikymo išimtys.
 • Reglamento taikymo iššūkiai nacionalinėje teisėje.
Dienotvarkė
Trukmė: 2 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]