Korupcijos prevencija švietimo įstaigoje. Skaidrios ir pasitikėjimu grįstos aplinkos kūrimas - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Korupcijos prevencija švietimo įstaigoje. Skaidrios ir pasitikėjimu grįstos aplinkos kūrimas

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Aida Martinkėnienė jau 22 metus vykdo antikorupcinę veiklą. LR specialiųjų tyrimų tarnyboje praleido 16 metų. Tai neįkainojama patirtis tolesniems darbams. Dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose projektuose ir diegė antikorupcines programas švietimo sistemoje, valstybės tarnyboje Lietuvoje, Lenkijoje, Kirgizijoje, Bulgarijoje. Turi daugiau nei 500 valandų nacionalinių ir tarptautinių antikorupcinių mokymų vedimo patirties. Dvejus metus dirbo Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Antikorupcijos skyriaus vedėja. Nuo 2019 m. dirba VUL Santaros klinikų Korupcijos prevencijos grupės vadove. Tai puikus darbas, kur savo įgytas žinias galima pritaikyti realybėje. Aidos tikslas darbe – ne bausti,…
Programa

Seminaro tikslai

 • Teoriniais ir praktiniais argumentais pagrįsti skaidrios ir pasitikėjimu grįstos aplinkos kūrimo poreikį.
 • Supažindinti mokymų dalyvius su formaliais ir rekomendacinio pobūdžio reikalavimais dėl skaidrios aplinkos kūrimo.
 • Supažindinti mokymų dalyvius su užsienio ir Lietuvos šalių gerąja praktika kuriant skaidrią, pasitikėjimu grįsta aplinką, vykdant antikorupcinį švietimą ir informavimą.
 • Suteikti teorinių ir praktinių žinių apie skaidrios, pasitikėjimu grįstos aplinkos kūrimą, antikorupcinį visuomenės ir darbuotojų informavimą, visuomenės ir darbuotojų sąmoningumo didinimą, esamą situaciją bei tendencijas.

Programa

 • Korupcija, moralė, etika – ar tai susiję? Suteikti teorinių ir praktinių žinių. Atskirti korupcinius atvejus nuo neetiško elgesio atvejų švietimo įstaigoje.
 • Kovojame su korupcija švietimo įstaigoje? Ar kuriame skaidrią, pasitikėjimu grįstą aplinką švietimo įstaigoje? Kodėl reikia keisti sąvokas? Supažindinti klausytojus su formaliais ir neformaliais skaidrios, pasitikėjimu grįstos aplinko kūrimo elementais. 
 • Pagrindiniai skaidrumo elementai:
  a) Skaidrumo ir pasitikėjimo politika. Išnagrinėti pagrindinius elementus;
  b) Etikos taisyklės. Išaiškinti etikos kodeksų daromą naudą. Suteikti žinių apie etikos kodekso kūrimą. Pasiūlyti etikos kodekso sudėtinius elementus; 
  c) Dovanų tvarka. Išaiškinti sąvokas „dovana“ bei „kyšis“. Ar galimos dovanos švietimo įstaigų darbuotojams?
  d) Prieš korupciją nukreipto elgesio taisyklės. Kodėl jos tapo svarbiu dokumentu švietimo įstaigoje?e) Korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymas; 
  f) Darbuotojų antikorupcinis švietimas. Nuo ko pradėti ir kaip vykdyti? Tai nuolatinis procesas;
  g) Vidiniai pranešimų kanalai. Pranešėjų apsauga;
  h) Pažeidimų tyrimas;
  i) Vadovų vaidmuo kuriant skaidrią, pasitikėjimu grįstą aplinką švietimo įstaigoje bei vykdant antikorupcinį darbuotojų bei visuomenės švietimą. 
 • Antikorupcinės aplinkos nauda.
Dienotvarkė
Trukmė: 5 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]