Darbo užmokesčio apskaičiavimo, apskaitos, apmokestinimo ir dokumentavimo kursai

Registruotis

Kursus veda

Donatas Jotka
Donatas Jotka yra teisininkas, mokesčių konsultantas. Pagrindinės teisininko Donato Jotkos praktikos sritys yra mokesčių, darbo, įmonių bei sutarčių teisė. Lektorius veda seminarus, kursus mokesčių, darbo ir sutarčių teisės klausimais. Teikia teisines, mokestines konsultacijas.

Programa

Darbo užmokesčio apskaičiavimo kursai – tai pagal naujausius teisės aktų pakeitimus parengti koncentruoti užsiėmimai. Šie kursai skirti su darbo užmokesčio skaičiavimu siekiantiems susipažinti asmenims, įmonių darbuotojams, apskaitininkams. Visi kursų užsiėmimai parengti naudojant praktinius pavyzdžius, sprendžiant praktinius uždavinius bei nagrinėjant rengiamą dokumentaciją ir 2019 m. priimtą darbo užmokesčio apskaičiavimo reglamentavimą.

Programa:


• Darbo užmokesčio reglamentavimas, naujausi pakeitimai ir praktika, kurią privalo žinoti skaičiuojantys darbo užmokestį asmenys;
• Darbo užmokesčio nustatymas darbo sutartyje. Darbo kodekso nuostatų taikymas ir tinkamos atlygio sistemos parengimas;
• Gyventojų pajamų mokesčio ir „Sodros“ įstatymų taikymas skaičiuojant darbo užmokestį;
• Darbo užmokesčio apskaičiavimo taisyklės ir tvarka. Darbo užmokesčio mokėjimo procesas ir dokumentavimas;
• Darbo užmokesčio mokėjimo terminų nusistatymas darbo sutartyse ir lokaliniuose teisės aktuose;
• Darbo laiko apskaitos vykdymas ir dokumentavimas. Darbo grafikų sudarymas;
• Darbo ir poilsio laiko apskaita. Apmokėjimas už darbą švenčių ir poilsio dienomis, darbą naktį, viršvalandinį darbą;
• Apmokėjimas už atostogas ir atostogų kaupinių sudarymas bei apskaita. Atostogų suteikimo reguliavimas ir personalo dokumentai;
• Darbo sutarties nutraukimo atvejai, pagrindai, dokumentavimas ir išeitinės kompensacijos apskaičiavimas;
• Vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimas: kur jis naudojamas ir kaip skiriasi skirtingos apskaičiavimo situacijos;
• Pajamų natūra esmė, apskaičiavimas ir dokumentavimas;
• Komandiruočių reguliavimo ypatumai ir dokumentai. Komandiruočių sąnaudų pagrindimas. Dienpinigių apskaičiavimas ir apskaita.

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetetingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Vietų skaičius ribotas!

Kursų darbotvarkė

9:00 Mokymų pradžia
10:30 - 10:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė
12:15 Mokymų pabaiga

Kursų kaina:

130 Eur.

Eur + PVM (su pietumis)

Į kainą įskaičiuota: mokymosi medžiaga, kava ir arbata, el. dalyvio pažymėjimas.

 

Mokymai vyks sausio 23 d., 28 d., 30 d.

Nuotoliniai kursai

Nuotoliniai kursai – tai patogus ir sparčiai populiarėjantis būdas patobulinti turimą žinių bagažą. Šių kursų dalyviams nereikia palikti jaukios biuro arba namų aplinkos, gaišti laiko kelionei. Nuotolinių kursų dalyviai turi priėjimą prie išsamios mokymo medžiagos ir, be abejo, prie tiesioginės transliacijos iš mokymų klasės, taip pat jie turi galimybę užduoti lektoriams klausimus.

Jeigu norite dalyvauti nuotoliniuose kursuose, Jums reikia:

  • Užsiregistruoti į kursus
  • Įsitikinti, kad turite interneto prieigą
  • Įsidiegti mokymų programėlę
  • Kursų metu prisijungti ir tęsti savo tobulėjimo kelionę

Dalyvaudami nuotoliniuose kursuose ne tik sutaupysite laiko ir pinigų kelionei, bet ir prisidėsite prie gamtos saugojimo ir taršos mažinimo.

P.S. Transliacijas galėsite stebėti per savo mėgstamą įrenginį: telefoną, planšetę, kompiuterį ar net televizorių su interneto prieiga.

Kursų trukmė:

12 akad. val.

Kursai vyks:

2020-01-23 — 2020-01-30
Verslo centras „135“, Žalgirio g. 135, Vilniuje (Į kalendorių 2020-01-23 9:002020-01-30 12:15Europe/VilniusMokymų klubas seminaras: Darbo užmokesčio apskaičiavimo, apskaitos, apmokestinimo ir dokumentavimo kursaiMB „Mokymų klubas“ laukia Jūsų seminare: Darbo užmokesčio apskaičiavimo, apskaitos, apmokestinimo ir dokumentavimo kursai Seminaro data: 2020-01-23 Seminaro vieta: Verslo centras „135“, Vilnius 9:00 Mokymų pradžia 10:30 - 10:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė 12:15 Mokymų pabaiga Iki susitikimo! MB „Mokymų klubas“ Tel. 8607 92076 info@mokymuklubas.ltVerslo centras „135“, VilniusMB „Mokymų klubas“info@mokymuklubas.lt)
2020-01-23 — 2020-01-30
Nuotoliniai mokymai, , namuose ar darbo vietoje (Į kalendorių 2020-01-23 9:002020-01-30 12:15Europe/VilniusMokymų klubas seminaras: Darbo užmokesčio apskaičiavimo, apskaitos, apmokestinimo ir dokumentavimo kursaiMB „Mokymų klubas“ laukia Jūsų seminare: Darbo užmokesčio apskaičiavimo, apskaitos, apmokestinimo ir dokumentavimo kursai Seminaro data: 2020-01-23 Seminaro vieta: Nuotoliniai mokymai, Namuose ar darbo vietoje 9:00 Mokymų pradžia 10:30 - 10:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė 12:15 Mokymų pabaiga Iki susitikimo! MB „Mokymų klubas“ Tel. 8607 92076 info@mokymuklubas.ltNuotoliniai mokymai, Namuose ar darbo vietojeMB „Mokymų klubas“info@mokymuklubas.lt)