Viešųjų pirkimų sutartys: pasikeitimai, praktika ir naujausios rekomendacijos - Mokymų klubas

Viešųjų pirkimų sutartys: pasikeitimai, praktika ir naujausios rekomendacijos

Sausio 31 d. Nuotoliniai mokymai
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Marius Endzinas yra praktikuojantis advokatas ir „Magnusson“ kontoros partneris Lietuvoje. Jis vadovauja Viešųjų pirkimų praktikos grupei, yra atstovavęs klientams ne vienoje didelės vertės ir rezonanso teismuose sulaukusioje byloje bei arbitražo posėdžiuose. Mariaus klientai yra iš paslaugų, didmeninės ir mažmeninės prekybos, gamybos, energetikos, statybos, transporto, viešojo administravimo ir kt. sričių. Marius aktyviai dalyvauja Kauno regioninės pramonininkų ir darbdavių asociacijos, kuri yra Lietuvos verslo konfederacijos narė, veikloje.
Programa

Seminaro metu bus pristatytas viešųjų pirkimų sutarčių sudarymą ir vykdymą reglamentuojančios teisės normos, aktuali teismų praktika, aptartos praktinės situacijos ir pasidalinta patirtimi, kaip išvengti dažniausiai kylančių ginčų ir problemų.

 • Viešojo pirkimo sutarties sąlygos (teisė ginčyti – kada ir kaip; praktiniai patarimai, į ką atkreipti dėmesį; tiekėjo pasiūlymas – sutarties dalis);
 • Viešojo pirkimo sutarties sudarymas (atidėjimo terminai; kada ir kodėl sutartis gali būti nesudaryta);
 • Viešojo pirkimo sutarties vykdymas, kontrolė ir sankcijos (pareiga laikytis pasiūlyme nurodytų ekonominio naudingumo kriterijų reikšmių ir parametrų, išviešinti subrangovai, kvalifikacijos reikalavimai);
 • Viešojo pirkimo sutarties sąlygų keitimo galimybės (terminai, objektas, kaina);
 • Viešojo pirkimo sutarties nutraukimo pagrindai.
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
sausio 31 d.
Nuotoliniai mokymai
120,00 
 • Nuotoliniai mokymai

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]