fbpx

Viešojo sektoriaus subjektų finansų kontrolė. Sukūrimas, veikimas, tobulinimas

Plačiau

Seminarą veda

Irma Kamarauskienė
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš didžiausių šalies įmonių grupių. Nepriklausomo auditoriaus kvalifikacija, vidaus auditoriaus kvalifikacija, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė. Mokslų daktarė. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja.

Programa

  • Finansų kontrolė: sąvoka ir tikslai. Viešojo sektoriaus skaidrumo ir atskaitingumo visuomenei didinimo poreikis – iššūkis tradicijoms. Finansų kontrolės svarba viešojo sektoriaus subjektuose. Vidaus kontrolė ir finansų kontrolė. Finansų kontrolės sistemos dalys. Bendrieji ir specialieji reikalavimai finansų kontrolei. 
  • Išankstinė, einamoji, paskesnioji, retrospektyvinė finansų kontrolė: nuoseklumas, ryšys, atsakomybė, vykdytojai, procesas. 
  • Finansų kontrolės diegimas. Nuo ko pradėti: procedūros, atsakingi asmenys, galių suteikimas, atsakomybių ribos.
  • Praktiniai patarimai ir strateginės rekomendacijos dėl finansų kontrolės taisyklių atskirose finansų kontrolės sistemos dalyse. Atsiskaitymo ir mokėjimo kontrolė, turto naudojimo kontrolė, biudžeto vykdymo kontrolė ir kt. 
  • Finansų kontrolės užtikrinimas.
  • Finansų kontrolės sistemos vertinimas. Finansų kontrolė ir auditas. Vadovybės, darbuotojų, vidaus auditoriaus, nepriklausomo auditoriaus, valstybės auditoriaus vaidmuo ir jų įtaka finansų kontrolės sistemos vertinime ir tobulinime.   
     

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetentingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Gauti pranešimą apie naują seminarą šia tema