Viešojo sektoriaus subjektų finansinės atskaitomybės naujovės. Duomenų įkėlimas į VSAKIS sistemą - Mokymų klubas

Viešojo sektoriaus subjektų finansinės atskaitomybės naujovės. Duomenų įkėlimas į VSAKIS sistemą

Vasario 27 d. Nuotoliniai mokymai
Vasario 27 d. Vilniuje
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš didžiausių šalies įmonių grupių. Nepriklausomo auditoriaus kvalifikacija, vidaus auditoriaus kvalifikacija, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė. Mokslų daktarė. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja.
Programa

 

Programa

 • Naujas Viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymas. Taikymas 2023–2024 m. ir naujausia praktika. Pagrindiniai VSAFAS pokyčiai.
 • Reikalavimai viešojo sektoriaus finansinių ataskaitų rinkiniui sudaryti. Dažniausiai daromos klaidos ir kaip užtikrinti ataskaitų kokybę. Finansinių ataskaitų rinkinio formos. Aiškinamojo rašto sudarymas ir tinkamas informacijos atskleidimas.
 • Apskaitos politikos ir finansų kontrolės sistemos veikimo įtaka finansinių ataskaitų rinkinio sudarymui. Apskaitos politikos turinys: į ką svarbiausia atkreipti dėmesį. Klaidų įvertinimas ir taisymas. Finansinių ataskaitų rinkinio duomenų tikrinimas ir klaidų taisymas. Konsoliduotųjų ataskaitų tikrinimas.
 • Finansinių ataskaitų konsolidavimo ypatumai. Tik svarbiausios situacijos. Duomenų įkėlimas į VSAKIS. Likučių derinimas, duomenų suvedimas. Rankinis konsoliduotųjų ataskaitų koregavimas.
Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietai
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
vasario 27 d.
Nuotoliniai mokymai
120,00 
 • Nuotoliniai mokymai
vasario 27 d.
Vilniuje
130,00 
 • Technopolis Beta, J. Balčikonio g. 3, Vilnius
 • (Žemėlapis)

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]