Viešojo sektoriaus buhalterija ir finansai: 2022-2023 m. pertvarkos - Mokymų klubas

Viešojo sektoriaus buhalterija ir finansai: 2022-2023 m. pertvarkos

Rinktis
Pranešėjai
Pranešimus skaito
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš…
Jurgita Jociuvienė - buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultantų įmonės „Finansita“ vadovė. Lektorė turi 20 metų buhalterio darbo ir buhalterijos organizavimo darbo patirties įvairiose Lietuvos ir…
Rasa Kislovskienė – veiklos audito magistrė, turinti vidaus auditoriaus kvalifikaciją, Vidaus auditorių asociacijos narė, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos Vidaus audito tarnybos vadovė, verslo apskaitos…
Eglė Masalskienė – psichologė, lektorė, dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) instruktorė, turi ilgametę suaugusiųjų mokymo patirtį, konsultuoja individualiai. Eglė yra baigusi psichologijos studijas Vilniaus universitete, vėliau…
Aistė Gelusevičiūtė – finansų magistrė, LR finansų ministerijos Atskaitomybės, audito, turto vertinimo ir nemokumo politikos departamento Atskaitomybės ir apskaitos metodologijos skyriaus patarėja.
Programa

Keitėsi daugiau nei 10 VSAFAS’ų – kaip viską taikyti?  Pranešėja – vidaus auditorė, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė, Mokslų daktarė, Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja Dr. Irma Kamarauskienė (9.00–9.45 val.).

 • Visų naujausių VSAFAS pakeitimų aptarimas: kaip taikyti pakeitimus?
 • Patarimai, kaip keisti dokumentaciją;
 • Su kokiomis problemomis susidursime?

Turto apskaita: svarbūs nauji pakeitimai. Ką turime padaryti? Pranešėja – vidaus auditorė, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė, Mokslų daktarė, Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja Dr. Irma Kamarauskienė. (9.45–10.30 val.).

 • Pagrindinės turto standartų nuostatos, pasikeitimai:
  – 12-asis VSAFAS „Ilgalaikis materialusis turtas“ (nauja redakcija nuo 2022-06-15);
  – 13-asis VSAFAS „Nematerialusis turtas“ (nauja redakcija nuo 2022-06-15);
  – 16-asis VSAFAS „Biologinis turtas“ (nauja redakcija nuo 2022-06-15);
  – 30-asis VSAFAS „Mineraliniai ištekliai“;
  – 8-asis VSAFAS „Atsargos“.

Nauja Viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymo redakcija. Kaip viskas keisis? Pranešėja – finansų magistrė, LR finansų ministerijos Atskaitomybės, audito, turto vertinimo ir nemokumo politikos departamento Atskaitomybės ir apskaitos metodologijos skyriaus patarėja Aistė Gelusevičiūtė. (10.45–12.15 val.).

 • Naujos Viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymo redakcijos apžvalga: kokie pagrindiniai pakeitimai;
 • Kokius veiksmus turime atlikti?
 • Kaip keisis ataskaitų rengimas ir apskaita?

Buhalterinės apskaitos reforma: kokias tvarkas jau pasiruošėme? Pranešėja – buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultantų įmonės „Finansita“ vadovė Jurgita Jociuvienė. (13.15–14.00 val.).

 • Reikalavimai apskaitos dokumentams nuo 2022-05-01. Kaip pasikeisti, kad būtų patogu?
 • Elektroniniai apskaitos dokumentai: kiek plačiai taikyti ir kaip pereiti? Apskaitos dokumentų rengimo tvarka;
 • Inventorizacijos tvarka nuo 2022-05-01. Tvarkos parengimas ir kaip supaprastinti procesus?

Vidaus kontrolė: pakeitimų ir rekomendacijų įgyvendinimas. Pranešėja – veiklos audito magistrė, turinti vidaus auditoriaus kvalifikaciją, Vidaus auditorių asociacijos narė, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos Vidaus audito tarnybos vadovė, verslo apskaitos ir mokesčių konsultantė, sukaupusi daugiau kaip 13 metų išorės ir vidaus audito praktinės patirties viešajame sektoriuje Rasa Kislovskienė. (14.00–14.45 val.).

 • Vidaus kontrolės svarba viešojo sektoriaus subjektuose;
 • Procedūros, atsakingi asmenys, atsakomybė;
 • Vidaus kontrolės sistemos veikimo vertinimas.

Streso valdymas darbe – ko tikrai nedaryti? Pranešėja – psichologė, lektorė, dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) instruktorė Eglė Masalskienė. (14.45–15.30 val.).

Dienotvarkė
Trukmė: 7 akad. val.

9:00

Konferencijos pradžia
Konferencijos pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:15

Pertrauka
Pertrauka

15:30

Konferencijos pabaiga
Konferencijos pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]