Viešojo administravimo teisinio reglamentavimo naujovės ir praktika: probleminis aspektas - Mokymų klubas

Viešojo administravimo teisinio reglamentavimo naujovės ir praktika: probleminis aspektas

Rugsėjo 27 d. Nuotoliniai mokymai
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Violeta Kiurienė turi daugiau nei 20 metų praktinės viešojo administravimo patirties. Dirbdama Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovų įstaigoje, lektorė sukaupė praktinės viešojo administravimo įgyvendinimo, administracinės teisės ir proceso taikymo, valstybės tarnybos ir vietos savivaldos teisinio reguliavimo įgyvendinimo, savivaldybių administracinės priežiūros vykdymo ir panašios patirties. Už aktyvų, nepriekaištingą ir profesionalų darbą skatinta Ministro Pirmininko, Vyriausybės kanclerio, Vyriausybės atstovų apskrityse, universiteto rektorių, projektų vadovų ir kitomis padėkomis. Dr. Violeta Kiurienė taip pat turi daugiau kaip 17 metų mokslinio ir pedagoginio darbo patirties dirbdama dėstytoja Vilniaus universiteto Šiaulių…
Programa

Viešojo administravimo teisinis reglamentavimas – tai ne tik Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymas ar su jo įgyvendinimu susiję poįstatyminiai aspektai. Šiais mokymais siūloma į viešąjį administravimą pažvelgti plačiau: per viešosios politikos ir viešojo administravimo sąveikos ir dermės prizmę, per globalizacijos iššūkius ir viešojo intereso užtikrinimo būtinybę, per ultra vires doktriną, administracinės teisės reikšmę ir pan. Mokymuose keliamos problemos ir klausimai turi daug atsakymų ir iš jų kylančių dar daugiau klausimų, nes viešasis administravimas ir jo taikymo praktika – taip pat nuolat kintantis procesas, kurį suvokti platesne prasme būtina kiekvienam valstybės tarnautojui ar asmeniui, vienaip ar kitaip susijusiam su viešuoju administravimu.
Mokymų tikslas – atskleisti platesnį Lietuvos viešojo administravimo teisinio reguliavimo kontekstą, atkreipti mokymų dalyvių dėmesį į kylančias problemas, parodyti jų sprendimo būdus, suformuluotus Seimo kontrolierių išvadose bei teismų praktikoje, o galbūt surasti savo problemų savo sprendimų būdus.

 • Viešoji politika ir viešasis administravimas. Ryšys, įtaka, suderinamumas ar kita, o gal dar daugiau.
 • Viešojo valdymo tobulinimas Lietuvoje ir šio proceso įtaka viešojo administravimo teisinio reglamentavimo kaitai.
 • Valdžios ir piliečio sąveika viešojoje politikoje. Kokią įtaką tai turi viešojo administravimo teisinio reglamentavimo kaitai? Kaip tai atsispindi Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatyme ir su juo susijusiuose teisės aktuose?
 • „Nekonkuravimo su įstatymu taisyklės“ aspektai.
 • Draudimas veikti ultra vires.
 • Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymo taikymo ypatumai, probleminiai aspektai bei jų sprendimo būdai teismų praktikoje bei Seimo kontrolierių išvadose.
 • Naujos redakcijos (nuo 2021-12-07) Asmenų prašymų ir skundų nagrinėjimo viešojo administravimo subjektuose taisyklių teisinio reglamentavimo ypatumai, probleminiai aspektai bei galimi jų sprendimo būdai.
 • Kiti aktualūs viešojo administravimo teisinio reglamentavimo klausimai.
Dienotvarkė
Trukmė: 5 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:00 — 11:15

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:00

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas
Su Joninėmis!
Mokymų klubas skuba Jums dovanoti 20 % nuolaidą visiems vienos dienos seminarams.
Registruokitės jau šiandien ir pradėkite mokytis! Nuolaida galioja birželio 20–25 d.
rugsėjo 27 d.
Nuotoliniai mokymai
115,00  92,00 
 • Nuotoliniai mokymai

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]