Viešieji pirkimai 2024: kaip formuojasi praktika ir ko laukti 2025 m.? - Mokymų klubas
Pranešėjai
Pranešimus skaito
Daiva Lileikienė - advokatų kontoros NOOR partnerė, vadovauja kontoros viešųjų pirkimų grupei, daugiau kaip 15 metų specializuojasi konsultuojant klientus viešųjų pirkimų bei viešojo ir privataus…
Karolis Smaliukas yra TGS Baltic partneris ir advokatas. Karolis aktyviai dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime svarstant ir priimant VPĮ ir PĮ. Advokatas yra publikacijų ir leidinių…
Karolina daugiausia dėmesio skiria viešųjų pirkimų teisei ir viešojo bei privataus sektorių partnerystės projektams. Kartu su nuostabia komanda ji kasdien padeda „TRINITI JUREX“ klientams sėkmingai…
Karolis Šimanskis - Asocijuotasis „Ellex Valiunas“ teisininkas
Matas Malijonis yra viešųjų pirkimų teisės ekspertas, advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ teisininkas, turintis daugiau nei 6 metų patirtį konsultuojant klientus viešųjų pirkimų klausimais, atstovaujant viešųjų…
Justina Ramašauskaitė - WIDEN vyresnioji teisininkė, turinti daugiau kaip 10 metų patirties konsultuojant klientus visais su viešaisiais pirkimais susijusiais klausimais, įskaitant pasiruošimą bei pasiūlymų teikimą…
Karolina Telyčėnaitė - Kacvinskė yra teisininkė, rašo tinklaraštį viešųjų pirkimų tema www.pirkimuzinute.lt. Karolina yra viešųjų pirkimų ekspertė, turinti daugiau kaip 10 metų patirtį dirbant advokatūroje…
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš…
Programa

Viešieji pirkimai ir vidaus kontrolė: paprastai apie nepaprastus dalykus. Pranešėja – Irma Kamarauskienė (9.00-9.45 val.)

Teismų praktika viešųjų pirkimų bylose: kaip formuojasi praktika ir svarbiausių bylų apžvalga. Pranešėjas – asocijuotasis „Ellex Valiunas“ teisininkas Karolis Šimanskis (9.45-10.30 val.)

Nauji vėjai bylose dėl žalos atlyginimo viešuosiuose pirkimuose. Pranešėja – advokatų kontoros NOOR partnerė, advokatė Daiva Lileikienė (11.00-11.30 val.)

Apsivalymo priemonių įgyvendinimas praktiškai: kaip grįžti į viešuosius pirkimus. Pranešėjaadvokatų kontoros TRINITI JUREX partnerė ir advokatė Karolina Laurynaitė (11.30-11.55 val.)

Pasiūlymų vertinimas 2024 m.: pakeitimai, praktika, dokumentacija. Pranešėja – teisininkė ir viešųjų pirkimų ekspertė Karolina Telyčėnaitė-Kacvinskė (11.55-12.45 val.)

Viešųjų pirkimų sutartys: svarbiausi klausimai ir klaidos, kurių galėjome išvengti. Pranešėjasadvokatų kontoros TGS Baltic partneris ir advokatas Karolis Smaliukas (13.45-14.30 val.)

Žalieji viešieji pirkimai: tvarka ir kiek jau pasiekėme? Pranešėja – WIDEN vyresnioji teisininkė Justina Ramašauskaitė (14.30-15.15 val.)

Viešieji pirkimai ir sankcijų taikymas Rusijai ir Baltarusijai, Kinijai: kaip nesuklysti. Pranešėjas – asocijuotasis „Ellex Valiunas“ teisininkas, viešųjų pirkimų teisės ekspertas Matas Malijonis (15.15-16.00 val.)

Dienotvarkė
Trukmė: 7 akad. val.

9:00

Konferencijos pradžia
Konferencijos pradžia

10:30 — 11:00

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:45 — 13:45

Pertrauka
Pertrauka

16:00

Konferencijos pabaiga
Konferencijos pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Su Joninėmis!
  Mokymų klubas skuba Jums dovanoti 20 % nuolaidą visiems vienos dienos seminarams.
  Registruokitės jau šiandien ir pradėkite mokytis! Nuolaida galioja birželio 20–25 d.

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]