fbpx

Viešieji pirkimai 2020 m.: naujos taisyklės, praktika ir dokumentacija

Plačiau

Renginio organizatorius

Mountains
MB „Katsu“, Žalgirio g. 135, Vilnius, LT-08217 Vilnius
Įmonės kodas: 302704180,
PVM mokėtojo kodas: LT100006593411
Tel. +370 672 34901, el. paštas info@katsu.lt

Seminarą veda

Daiva Lileikienė
Daiva Lileikienė - advokatų kontoros „SPC legal“ partnerė. Advokatė vadovauja Reguliuojamų sektorių bei transporto srities grupei. Ji turi daugiau nei 10 m. patirtį konsultuojant klientus viešųjų pirkimų ir viešųjų bei privačių partnerysčių klausimais. Daiva turi didelę patirtį konsultuojant tiek valdžios institucijas, tiek privačias įmones klausimais, susijusiais su dalyvavimu viešuose konkursuose, taip pat struktūruojant projektus ir viešųjų pirkimų procedūras, rengiant konkursų pasiūlymus ir sutarčių dokumentus, atstovaujant klientams teisme. Patyrusi viešųjų pirkimų teisės specialistė yra parašiusi straipsnių šia tema, taip pat yra kelių leidinių autorė arba bendraautorė. Daiva dalijasi savo žiniomis ir įžvalgomis seminaruose ir konferencijose, susijusiose su viešaisiais pirkimais.
Karolina Laurynaitė
Karolina Laurynaitė - verslo teisės advokatų kontoros TRINITI JUREX advokatė, asocijuotoji partnerė, Viešųjų pirkimų praktikos grupės vadovė. Karolina konsultuoja klientus viešųjų pirkimų planavimo, vykdymo, pasiūlymų rengimo ir viešojo pirkimo sutarčių vykdymo klausimais. Didelę Karolinos darbo dalį sudaro klientų atstovavimas viešųjų pirkimų ginčuose, dėl ko Karolina puikiai išmano viešųjų pirkimų ginčų specifiką, gali objektyviai įvertinti kokią įtaką viešųjų pirkimų procedūrų metu priimti sprendimai turės teisminiame ginče ir dėl to pasiūlyti tinkamiausius bei efektyviausius sprendimus.
Karolis Kačerauskas
Dr. Karolis Kačerauskas - advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ partneris. Karolis turi didesnę nei 15 metų darbo patirtį su sudėtingais teisiniais projektais valstybės pagalbos, konkurencijos, viešųjų pirkimų bei viešojo ir privataus sektorių partnerystės srityse. Teisininkas bei kontoros partneris nuolat teikia konsultacijas įvairaus profilio ir skirtingų sektorių klientams, už ekspertinę kvalifikaciją viešųjų pirkimų klausimais yra vertinamas tiek perkančiųjų organizacijų, tiek viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančių tiekėjų. Tarp jo profesinių privalumų – gebėjimas operatyviai koordinuoti sudėtingų sandorių ir ginčų eigą, perprasti sudėtingas kliento verslo operacijas ir verslo poreikius bei kompleksines problemas pristatyti paprastai. Karolis demonstruoja puikius bendravimo ir derybų įgūdžius dirbant su tarptautinėmis ir vietos įmonėmis bei Lietuvos valdžios institucijomis.
Šarūnas Neniškis
Šarūnas Neniškis - advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ asocijuotasis teisininkas. Šarūnas teisine praktika užsiima nuo 2010 m., konsultuodamas didžiausias Lietuvos ir užsienio įmones bei viešuosius subjektus sudėtingais teisiniais viešųjų pirkimų bei viešojo ir privataus sektorių partnerystės klausimais. Ankstesnė advokato patirtis nekilnojamojo turto, statybos, infrastruktūros objektų plėtros bei energetikos teisės srityse, leidžia lengvai perprasti klientų verslo procesus ir tuo pasiūlyti kompleksinius, apgalvotus ir operatyviai įgyvendinamus sprendimus. Šarūnas taip pat atstovauja perkančiųjų organizacijų bei tiekėjų interesams viešųjų pirkimų ginčuose, nagrinėjamuose visų instancijų nacionaliniuose teismuose. Dėl specializuotos patirties ir betarpiško bendravimo su įvairų sričių specialistais, advokatas dažnai yra kviečiamas dalintis patirtimi viešųjų pirkimų renginiuose ar klientams skirtuose mokymuose.
Edgaras Markevičius
Edgaras Markevičius yra Vilniaus Universiteto viešųjų pirkimų skyriaus vadovas, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų teisininkas. Jis turi ilgametę patirtį organizuojant ir valdant viešųjų pirkimų procesus perkančiosiose organizacijose bei atstovauja jų interesams viešųjų pirkimų ginčuose teismuose.
Gediminas Golcevas
Gediminas Golcevas - Viešųjų pirkimų tarnybos Metodinės pagalbos skyriaus vedėjas.

Programa

Viešųjų pirkimų įžvalgos. COVID-19 įtaka viešiesiems pirkimams. Pranešėjas – Viešųjų pirkimų tarnybos Metodinės pagalbos skyriaus vedėjas Gediminas Golcevas (10.00–10.45 val.):

- Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai.
- VPĮ numatytos galimybės pirkimus įvykdyti skubiau.
- Viešųjų pirkimų procedūrų vykdymo aktualijos.
- COVID-19 įtaka sutarčių vykdymui.

Aktualios pasiūlymų vertinimo problemos. Pranešėja – advokatų kontoros TRINITI JUREX advokatė, asocijuotoji partnerė Karolina Laurynaitė (10.45–11.30 val.):

- Pasiūlymo pateikimui keliami reikalavimai - kodėl mažiau yra geriau?
- Reikalavimai pasiūlymo pateikimui ir reikalavimai sutarties vykdymui.
- Pasiūlymas siaurąja prasme: galimi paaiškinimai.
- Kainos klaidų/rašymo apsirikimų taisymas.
- Galimas interesų konfliktas: kaip elgtis pirkėjui ir tiekėjui.

Viešųjų pirkimų sutartys. Pranešėjai – advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ advokatai dr. Karolis Kačerauskas ir Šarūnas Neniškis (11.45–13.15 val.):

- Viešųjų pirkimų sutarčių sudarymo praktika ir sutarčių turinys.
- Viešųjų pirkimų sutarčių viešinimo pareiga ir problematika.
- Viešųjų pirkimų sutarčių keitimas (de facto ir de jure).
- Viešųjų pirkimų sutarčių netinkamas vykdymas, sutarties nutraukimas ir įtraukimas į „nepatikimų tiekėjų sąrašą“.

Ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo naujovės ir praktika. Pranešėja – advokatų kontoros SPC LEGAL partnerė Daiva Lileikienė (14.00–14.45 val.):

- Pasiūlymų vertinimo kriterijai.
- Kriterijų pasirinkimas.
- Dažniausios klaidos.
- Aktuali teismų praktika.

Perkančiųjų organizacijų kova prieš nesąžiningus tiekėjus. Ar mus supa vien melagiai? Pranešėjas – Vilniaus Universiteto viešųjų pirkimų skyriaus vadovas Edgaras Markevičius (14.45–15.30 val.):

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetentingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Gauti pranešimą apie naują seminarą šia tema