Vidaus kontrolės priemonės, siekiant valdyti rizikas privačiame sektoriuje - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Vidaus kontrolės priemonės, siekiant valdyti rizikas privačiame sektoriuje

Spalio 31 d. Nuotoliniai mokymai
Spalio 31 d. Vilniuje
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš didžiausių šalies įmonių grupių. Nepriklausomo auditoriaus kvalifikacija, vidaus auditoriaus kvalifikacija, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė. Mokslų daktarė. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja.
Programa

 

 • Vidaus kontrolės sąvoka, tikslai ir uždaviniai. Vidaus kontrolės svarba pelno siekiančių subjektų veiklai ir valdymui. Finansinės apskaitos vidaus kontrolė: sąvoka, tikslai, uždaviniai. Vidaus kontrolės įgyvendinimo prielaidos: LR finansinės apskaitos įstatymas (įsigaliosiantis nuo 2022-05-01), AVNT 2022-03-31 Rekomendacijos: vidaus kontrolės organizavimas; vidaus kontrolės standartų gairės, COSO ir kiti standartai.
 • Vidaus kontrolės dalyviai, jų kompetencija ir atsakomybės sritys. Vidaus kontrolės principai: tinkamumas, efektyvumas, rezultatyvumas, optimalumas, dinamiškumas, nenutrūkstamas funkcionavimas. Bendrai priimta vidaus kontrolės praktika.
 • Vidaus kontrolės kūrimas ir diegimas. Nuo ko pradėti: procedūros, atsakingi asmenys, galių suteikimas, atsakomybių ribos. Vidaus kontrolės elementai: kontrolės aplinka, rizikos vertinimas, kontrolės veikla, informavimas ir komunikacija, stebėsena. Apskaitos rizikos valdymas ir kontrolės sistema. Praktiniai patarimai ir strateginės rekomendacijos dėl vidaus kontrolės politikos kūrimo, įdiegimo ir veikimo. 
 • Rizikos kaip reiškinio apibrėžimas. Rizikos valdymo samprata ir pagrindai. Rizikos veiksnių įvertinimas ir priemonės rizikos padariniams išvengti. Kaip identifikuoti ir įvertinti rizikos veiksnius, praktiniai patarimai dėl rizikos valdymo priemonių plano parengimo. Nerizikuosi – negersi šampano: kokią riziką galime sau leisti? Rizikų valdymo procesas: sukūrimas, įdiegimas ir įgyvendinimas. Vidaus kontrolės veikla kaip rizikos valdymo pagrindas: apskaitos dokumentų parengimo kontrolės priemonės; ūkinių operacijų registravimo kontrolės priemonės; prieigų prie apskaitos IS ir apskaitos registrų kontrolės priemonės; apskaitos registrų pagrindimo faktiniais turto ir įsipareigojimų likučiais kontrolės priemonės; apskaitos dokumentų ir apskaitos registrų saugojimo kontrolės priemonės ir kt. Rizikos valdymo proceso dalyviai. 
 • Ar rizikos valdymo sistemos veikimas yra pakankamai efektyvus? Vidaus kontrolės sistemos veikimo vertinimas. Vadovybės, darbuotojų, auditorių vaidmuo ir jų įtaka sistemos vertinime ir tobulinime. Praktinės rekomendacijos dėl finansinės apskaitos vidaus kontrolės veikimo vertinimo. 
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietai
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
spalio 31 d.
Nuotoliniai mokymai
100,00  121,00  + PVM
 • Nuotoliniai mokymai
spalio 31 d.
Vilniuje
110,00  133,10  + PVM
 • Verslo centras „135“, Žalgirio g. 135, Vilnius
 • (Žemėlapis)

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]