Vertybės darbo kolektyve: kaip organizacijose pasirinkti, atnaujinti ir skleisti vertybes - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Vertybės darbo kolektyve: kaip organizacijose pasirinkti, atnaujinti ir skleisti vertybes

Gruodžio 13 d. Vilniuje
Rinktis
Lektoriai
Seminarą veda
Eglė Masalskienė – psichologė, lektorė, dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) instruktorė, turi ilgametę suaugusiųjų mokymo patirtį, konsultuoja individualiai. Eglė yra baigusi psichologijos studijas Vilniaus universitete, vėliau…
Ramunė Danilevičiūtė – personalo vadybos bei koučingo praktikė, koučingo specialistė (ACC, ACTC), ugdymo trenerė. Verslo administravimo magistrė, sertifikuota dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) mokytoja. Turi dvidešimties…
Programa

Seminare derinama teorija ir praktinės užduotys, skirtos vertybėms pasirinkti, skleisti, atnaujinti bei susieti su konkrečiu elgesiu, kurio tikimasi organizacijoje

Seminaro tikslas

Siekis, kad organizacijose pasirinktos ir deklaruojamos vertybės būtų „gyvos“ ir realiai veiktų, kad jos atsispindėtų elgesyje ir darytų įtaką darbuotojų elgesiui, taip kolektyvą vienydamos ir palaikydamos savitarpio supratimą. Tai ypač svarbu įtemptų, nestandartinių situacijų metu.

Programa

1. Kas tai yra vertybės? Vertybių vieta mūsų mąstysenoje. Įtaka elgesio pasirinkimams. Skirtinga vertybių samprata ir individualios, asmeninės vertybės: kas man yra svarbu? Vertybių formavimasis, raida, galimi vertybių pokyčiai ir sunkumai, su kuriais susiduriama, norint keisti vertybes. Vidinis diskomfortas, kylantis vertybiškai nepriimtinoje aplinkoje. Vertybių rangavimas ir vertybių konfliktai. Vertybių naudojimas priimant sprendimus. Veiksmų planas vertybėmis grįstam gyvenimui. Praktinės užduotys ir klausimynai, skirti vertybėms įsivertinti.

2. Organizacijos vertybės. Jų svarba vadyboje, sąsajos su misija, vizija ir strategija: kas mano organizacijai yra svarbu? Organizacijos vertybių pasirinkimo (įsivardijimo ar išgryninimo) būdai ir metodikos. Svarbiausių vertybių atrinkimas. Optimalus deklaruojamų vertybių skaičius. Pasirinktų vertybių detalus aptarimas ir jas atitinkančio elgesio identifikavimas.

3. Darbas su vertybėmis organizacijoje. Vertybių komunikavimas, integravimas į organizacijos valdymo procesus. Įgyvendinimas. Komunikacijos planas. Vertybių veikimo vertinimas ir aptarimas. Vertybių peržiūrėjimas ir atnaujinimas esant poreikiui.

4. Ar galimas organizacijos ir asmeninių vertybių susiejimas? Kaip? Asmeninės vertybės darbo aplinkoje. Kaip padėti darbuotojams priimti organizacijos vertybes ir integruoti jas į savo mąstyseną ir elgseną.

 

Pastaba: mokymai gali būti organizuojami atskiram darbo kolektyvui, skirti konkrečiai organizacijai. Tokiu atveju prieš mokymus aptariame situaciją ir poreikį – programa adaptuojama orientuojantis į:

1. vertybių pasirinkimą / atnaujinimą arba
2. jau turimų (deklaruojamų) vertybių komunikavimą ir diegimą.

Dienotvarkė
Trukmė: 8 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30 — 14:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

16:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
gruodžio 13 d.
Vilniuje
135,00 
  • Verslo centras „135“, Žalgirio g. 135, Vilnius
  • (Žemėlapis)

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]