VAS ir TFAS palyginimas 2022–2023 m.: sprendimai, konkretūs darbai ir techninis įgyvendinimas - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

VAS ir TFAS palyginimas 2022–2023 m.: sprendimai, konkretūs darbai ir techninis įgyvendinimas

Spalio 27 d. Nuotoliniai mokymai
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Daiva Žumbakienė – auditorė, UAB „Raimda auditas“ direktorė. Daiva Žumbakienė turi ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) praktikuojantį sertifikatą, ACCA narė. Taip pat yra LBAA kolegijos narė, nuo 2020 m. sausio mėn. LAR Prezidiumo narė, nuo 2019 m. gegužės mėn. AE (Accountancy Europe) IFRS 9 Financial Instruments ekspertų grupės narė. Daiva Žumbakienė yra Oxford Brookes University absolventė.
Programa

5 priežastys, kodėl perėjimas prie TFAS yra naudingas

Tarptautiniai apskaitos standartai (toliau ir TFAS) – tai sistema dokumentų, kuriais siekiama suvienodinti buhalterinę apskaitą ir finansinių ataskaitų rengimą. Dėl šios priežasties TFAS įgyja ypatingą reikšmę tarptautiniame versle arba įmonėse, kurios siekia pritraukti tarptautinių investicijų ar pradėti plėtrą į užsienį.

1. Taigi pirma priežastis, kodėl perėjimas prie TFAS yra naudingas – skaidrumas, kuris lemia didesnę galimybę pritraukti užsienio investicijų. Finansinės ataskaitos tampa aiškesnės visiems jų naudotojams.

2. Kadangi TFAS yra tarptautinė apskaitos kalba – perėjus prie šių standartų mažės privalomų parengti ataskaitų skaičius, teikiamų investuotojams, tiekėjams, įmonių grupės nariams…

3. Siekiant investuoti į kitus užsienio subjektus – perėjimas prie TFAS gali palengvinti investavimo sprendimų priėmimą.

4. Perėjus prie TFAS reikės sekti tik vienų standartų pakeitimus, o ne skirtingų – tarptautinių ir nacionalinių.

5. Buhalteriams ir finansininkams, tvarkantiems apskaitą pagal TFAS, sukuriamos geresnės galimybės siekti tarptautinės karjeros.

Visi šie privalumai yra siektini, tačiau tikrasis darbas turi būti atliekamas pereinant prie tarptautinių apskaitos standartų. O visas techninis darbas prasideda nuo TFAS ir VAS palyginimo.

Seminaro programa:

 • Kokie yra esminiai VAS ir TFAS taikymo skirtumai? Kuo TFAS sistemos struktūra yra pranašesnė už VAS?
 • Su kokiomis kliūtimis susiduriama siekiant pereiti nuo nacionalinių prie tarptautinių apskaitos standartų?
 • Kokie esminiai TFAS pakeitimai buvo padaryti 2022 m., kas planuojama 2023 m.? Kokias naujoves įveda pakeitimai ir kaip tai skiriasi nuo VAS?
 • Kaip pateikiama informacija finansinėse ataskaitose vadovaujantis VAS ir TFAS reikalavimais? Kokie esminiai skirtumai ir panašumai
 • Kaip apskaitomi ir ataskaitose parodomi verslo jungimai ir konsolidavimas pagal TFAS ir kokie veiksmai turi būti atliekami pagal VAS
 • Kokie yra likę skirtumai apskaitoje ir finansinių ataskaitų rengimo srityje? Kaip skiriasi pajamų pripažinimas ir nuomos apskaita?
Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
spalio 27 d.
Nuotoliniai mokymai
120,00  145,20  + PVM
 • Nuotoliniai mokymai

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]