VAS ir TFAS palyginimas 2020 m.: sprendimai, konkretūs darbai ir techninis įgyvendinimas - Mokymų klubas

VAS ir TFAS palyginimas 2020 m.: sprendimai, konkretūs darbai ir techninis įgyvendinimas

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Ramunė Budrionytė nuo 1995 m. dėsto Vilniaus Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete bei Vilniaus Universiteto Verslo mokykloje finansinės apskaitos bei finansinės analizės temomis. Nuo 1998 m. veda seminarus, kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus buhalteriams, auditoriams bei įmonių vadovams, konsultuoja įmones finansinių ataskaitų sudarymo, konsolidavimo, apskaitos standartų taikymo klausimais. Ramunė 15 metų dirbo vyr. finansininkės pozicijose, nuo 2003 m. dalyvavo verslo apskaitos standartų bei jų metodinių rekomendacijų rengimo procese. Šiuo metu – Verslo apskaitos standartų komiteto prie Finansų ministerijos narė, Kvalifikacinių atestuoto auditoriaus apskaitos egzaminų…
Programa

5 priežastys, kodėl perėjimas prie TFAS yra naudingas

Tarptautiniai apskaitos standartai (toliau ir TFAS) – tai sistema dokumentų, kuriais siekiama suvienodinti buhalterinę apskaitą ir finansinių ataskaitų rengimą. Dėl šios priežasties TFAS įgyja ypatingą reikšmę tarptautiniame versle arba įmonėse, kurios siekia pritraukti tarptautinių investicijų ar pradėti plėtrą į užsienį.

1. Taigi pirma priežastis, kodėl perėjimas prie TFAS yra naudingas – skaidrumas, kuris lemia didesnę galimybę pritraukti užsienio investicijų. Finansinės ataskaitos tampa aiškesnės visiems jų naudotojams.
2. Kadangi TFAS yra tarptautinė apskaitos kalba – perėjus prie šių standartų mažės skaičius privalomų parengti ataskaitų, teikiamų investuotojams, tiekėjams, įmonių grupės nariams…
3. Siekiant investuoti į kitus užsienio subjektus – perėjimas prie TFAS gali palengvinti investavimo sprendimų priėmimą.
4. Perėjus prie TFAS reikės sekti tik vienų standartų pakeitimus, o ne kelių – tarptautinių ir nacionalinių.
5. Buhalteriams ir finansininkams, tvarkantiems apskaitą pagal TFAS, sukuriamos geresnės galimybės siekti tarptautinės karjeros.

Visi šie privalumai yra siektini, tačiau tikrasis darbas turi būti atliekamas pereinant prie tarptautinių apskaitos standartų. O visas techninis darbas prasideda nuo TFAS ir VAS palyginimo.

Pristatome atnaujintą lektorės Ramunės Budrionytės vedamo TFAS ir VAS palyginimo seminaro programą.

Seminaro programa:

 • Kokie yra esminiai VAS ir TFAS taikymo skirtumai? Kuo TFAS sistemos struktūra yra pranašesnė už VAS?
 • Su kokiomis kliūtimis susiduriama siekiant pereiti nuo nacionalinių prie tarptautinių apskaitos standartų?
 • Kaip pateikiama informacija finansinėse ataskaitose vadovaujantis VAS ir TFAS reikalavimais? Kokie esminiai skirtumai ir panašumai?
 • Kokie yra esminiai nefinansinio turto apskaitos skirtumai pagal TFAS ir VAS sistemas? Kokių iššūkių kiltų perėjus prie TFAS?
 • Pagrindiniai skirtumai tarp finansinio turto ir įsipareigojimų apskaitos pagal TFAS ir VAS;
 • Kaip apskaitomi ir ataskaitose parodomi verslo jungimai ir konsolidavimas pagal TFAS ir kokie veiksmai turi būti atliekami pagal VAS?
 • Kokie yra likę skirtumai tvarkant apskaitą ir rengiant finansines ataskaitas? Kaip skiriasi pajamų pripažinimas ir nuomos apskaita?
Dienotvarkė
Trukmė: 8 akad. val.

8:30

Dalyvių registracija
Dalyvių registracija

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:15 — 13:00

Pietūs
Pietūs

16:00

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]