Valstybės tarnautojų ir darbuotojų tarnybinė (drausminė) atsakomybė. Atsakomybė už sukeltą žalą - Mokymų klubas

Valstybės tarnautojų ir darbuotojų tarnybinė (drausminė) atsakomybė. Atsakomybė už sukeltą žalą

Rinktis
Lektoriai
Seminarą veda
Simona Drukteinienė – advokatė, advokatų profesinės bendrijos VETO vadovaujanti partnerė, socialinių mokslų (teisės) daktarė, Mykolo Romerio universiteto profesorė. 2002 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultete ji…
Tomas Bagdanskis - WIDEN vadovaujantis Lietuvos biuro partneris, sukaupęs didesnę nei 20 metų patirtį darbo teisės, sutarčių teisės, įmonių teisės ir ginčų sprendimo srityse. Tomas…
Programa

Pirmoje seminaro dalyje doc. dr. Tomas Bagdanskis aptars
– valstybės tarnautojų;
– valstybės institucijų, įstaigų, įmonių darbuotojų;
– akcinių bendrovių, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, vadovų;
– valstybės bei savivaldybės įmonių vadovų;
– viešųjų įstaigų, kurių steigėja yra valstybė ar savivaldybė, vadovų;
– valstybės politikų
tarnybinės / drausminės atsakomybės bei atleidimo už pareigų pažeidimus klausimus. Bus analizuojamas teisinis reglamentavimas pagal Valstybės tarnybos įstatymą (galiojančią ir naują redakcijas), Darbo kodeksą, aptariamų normų taikymas Lietuvos teismų praktikoje.

Temos:

• Valstybės tarnautojo tarnybinė atsakomybė, atleidimas iš pareigų.
• Darbuotojo drausminė atsakomybė, atleidimas iš pareigų.
• Valstybės tarnautojų tarnybinė atsakomybė ir atleidimas pagal 2019 m. sausio 1 d. įsigaliosiančią Valstybės tarnybos įstatymo redakciją.
• Valstybės tarnautojų vertinimas.
• Akcinių bendrovių, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, vadovų, valstybės bei savivaldybės įmonių vadovų, viešųjų įstaigų, kurių steigėja yra valstybė ar savivaldybė, vadovų drausminė atsakomybė, atleidimas ir / ar atšaukimas iš pareigų.

Antroje seminaro dalyje prof. dr. Simona Drukteinienė išsamiai apžvelgs
– valstybės tarnautojų;
– valstybės institucijų, įstaigų, įmonių darbuotojų;
– akcinių bendrovių, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, vadovų;
– valstybės bei savivaldybės įmonių vadovų;
– viešųjų įstaigų, kurių steigėja yra valstybė ar savivaldybė, vadovų;
– valstybės politikų
atsakomybės už žalą klausimus. Bus analizuojamas teisinis reglamentavimas, jo taikymas Lietuvos teismų praktikoje, Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo doktrina. Siekiant palyginti bus analizuojama Europos valstybių teisė šiais klausimais.

Temos:

• Valstybės tarnautojo asmeninis imunitetas – pareiga atsakyti už žalą ar šios pareigos nepripažinimas Lietuvos Respublikos bei Europos valstybių teisėje.
• Valstybės tarnautojų materialinė atsakomybė pagal 2019 m. sausio 1 d. įsigaliosiančią Valstybės tarnybos įstatymo redakciją bei dabar galiojančią šio įstatymo redakciją: materialinės atsakomybės sąlygos, jų samprata teismų praktikoje, materialinės atsakomybės ribos, materialinės atsakomybės taikymo tvarka (neteisminė bei teisminė), reikalavimai procedūrai bei įsakymo turiniui, taikant materialinę atsakomybę neteismine tvarka.
• Valstybės institucijose, įstaigose, įmonėse pagal darbo sutartis dirbančių asmenų atsakomybė už darbdaviui padarytą žalą. Šių asmenų atsakomybė darbdaviui regreso tvarka.
• Specialių kategorijų valstybės tarnautojų – teisėjų, prokurorų, ikiteisminio tyrimo institucijų pareigūnų atsakomybė už institucijai padarytą žalą bei atsakomybė regreso tvarka.
• Akcinių bendrovių, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, vadovų, valstybės bei savivaldybės įmonių vadovų, viešųjų įstaigų, kurių steigėja yra valstybė ar savivaldybė, vadovų atsakomybė už bendrovei, įmonei, įstaigai sukeltą žalą bei atsakomybė regreso tvarka.
• Valstybės politikų atsakomybė už sukeltą žalą.

Dienotvarkė
Trukmė: 8 akad. val.

8:30

Dalyvių registracija
Dalyvių registracija

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:15 — 13:15

Pietūs
Pietūs

16:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]