Transporto priemonių draudimas - Mokymų klubas

Transporto priemonių draudimas

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Edgaras Tomas Paberalis – AB „Lietuvos draudimas“ vyresnysis teisininkas, einantis Teisinio atstovavimo grupės vadovo pareigas. Edgaras yra baigęs Vilniaus universiteto Teisės fakultetą (magistro laipsnis), turi didesnę nei 6 metų praktiką draudimo sektoriuje, specializuojasi draudimo ginčų sprendimo srityje, atstovauja bendrovės interesams teismuose. Taip pat dalyvauja kuriant draudimo produktų taisykles, teikia nuomonę dėl draudimo srities teisės aktų pakeitimų, veda mokymus draudimo teisės klausimais.
Programa

Mokymų tikslas: suprasti esminius aspektus, susijusius su transporto priemonių draudimo rūšimis (draudimo galiojimas, draudimo išmokų mokėjimas). Mokymų metu bus aptariami privalomasis civilinės atsakomybės draudimas bei savanoriškas transporto priemonių (vad. Kasko) draudimas.
Mokymai skirti: ne teisininkams bei draudimo sektoriaus atstovams. Mokymų metu pateikiama bazinė informacija, reikalinga kiekvienam fiziniam ar juridiniam asmeniui, kuris turi transporto priemonių ir rūpinasi jų draudimais, draudiminių įvykių administravimu (pvz., įmonių darbuotojai, atsakingi už transporto priemonių draudimus).
  
Mokymų metu bus aptartos šios temos:

 • DRAUDIMO PAGRINDAI: draudimo esmė, draudimo sutarties sudarymo aplinkybės, draudėjo ir draudiko pareigos.
 • PRIVALOMASIS CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS DRAUDIMAS: teisinis reglamentavimas, draudimo apsaugos apimtys, eismo įvykio samprata, draudžiamojo įvykio samprata (civilinės atsakomybės sąlygos), atlyginami nuostoliai, išmokos mokėjimo principai, eismo įvykio deklaracijos pildymas ir reikšmė, dalyvių pareigos įvykus eismo įvykiui, išmokėtų sumų susigrąžinimas iš draudėjo, naujausi išaiškinimai ir praktinės situacijos. 
 • SAVANORIŠKAS TRANPORTO PRIEMONĖS DRAUDIMAS: teisinis reglamentavimas, draudimo apsaugos apimtys, draudžiamojo ir nedraudžiamojo įvykio samprata, draudimo porūšiai, franšizės (išskaitos) taikymas, praktiniai patarimai, į ką atkreipti dėmesį sudarant tokią draudimo sutartį.  

 

Dienotvarkė
Trukmė: 5 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:00 — 12:15

Pertraukėlė
Pertraukėlė

14:00

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]