Tikslas – geidžiamas darbuotojas - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Tikslas – geidžiamas darbuotojas

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Giedrė Vaitiekūnaitė-Urbanovič – HR Hint Online įkūrėja, personalo valdymo konsultantė, veiklos ir karjeros trenerė. Giedrė turi daugiau nei 10 metų praktinės personalo valdymo patirties skirtingo verslo sektorių įmonėse, iš jų 5 metus vadovaujant personalo skyriaus komandai. Užsiima personalo valdymo procesų kūrimu ir diegimu, pokyčių įgyvendinimu, užtikrinant organizacijos vystymą bei augimą. Giedrė veda seminarus, teikia individualias konsultacijas žmonėms, kurie nori pokyčių profesinėje srityje.
Programa

Darbo personalo valdymo srityje, vesdama mokymus „Tikslas – naujas darbas“, taip pat individualias konsultacijas, sutinku galybę nuostabių, pilnų talentų ir neįkainojamos profesinės bei asmeninės patirties turinčių žmonių. Vieni jų savo dovanas puikiai realizuoja gyvenime, kiti pribrendę pokyčiams, tik reikia susidėlioti aiškesnį planą, nuo ko pradėti ir kaip veikti, kad sektųsi. Dalis jų nieko nežino, bet aiškiai suvokia, kad ten, kur yra dabar, kažkas jau ne taip. Tik, deja, ne visada yra pasiryžę kažką keisti, nes įsitikinę, kad sėkmės koziris yra ne jų rankose ir viskas, ką jie gali padaryti, tai iškentėti arba… palaukti, kol kažkas ateis ir išgelbės.
Per visą savo patirtį dirbau / dirbu su daugiau nei 30 aukščiausio lygio vadovų (įmonės savininkų, generalinių / vykdomųjų direktorių, valdybos narių) ir arti šimto vidurinės grandies vadovų (skyrių, padalinių, atskirų funkcijų, mažų įmonių vadovų). Taigi žinau, ko reikia, kad organizacijose esantys žmonės būtų REALIZUOJANTYS SAVE, SĖKMĖS LYDIMI IR LAIMINGI. Kaip mėgstu sakyti – ŽIBANČIOMIS AKIMIS. Ir taip – labai dažnai viskas prasideda nuo jų pačių.

Todėl galiu drąsiai sakyti, kad mokymų metu pasidalinsiu:

• kokių darbuotojų nori ir kokių vengia vadovai formuodami savo komandas;
• kokie darbuotojai yra pastebimi, vertinami ir dažniausiai padaro karjerą;
• koks darbuotojų elgesys užtikrina, kad jie pateks ir liks gero lyderio komandoje;
• ką apskritai reiškia geidžiamas darbuotas vadovų kalba.

Jums tikriausiai gali kilti klausimai:

• Ar aš pati buvau nors kartą geidžiama darbuotoja? Manau, taip, ir ne kartą.
• Ar visada man sekėsi tokiai būti? Ne, bet aš visada siekiu būti geriausia savęs versija, todėl nors ir klydau / klystu – esu jau daug išmokusi ir turiu kuo pasidalinti.
• Ar apsimoka būti geidžiamu darbuotoju? TAIP, TAIP ir dar kartą TAIP!!! Nes tik tada atsiranda didžiausi šansai veikti tai, KO NORI, KAIP NORI IR UŽ KIEK NORI.

Taigi, jei Tu manai, kad gali kažką daugiau dėl to, kad turėtum daugiau profesinės sėkmės, kad geriau save realizuotum, kad geriau sutartum su savo vadovu – kviečiu į PRAKTINIUS mokymus „Tikslas – geidžiamas darbuotojas“.

Mokymai naudingi tiems, kas nori:

• geriau save realizuoti profesinėje veikloje;
• kokybiškai pasiruošti metiniams veiklos vertinimo pokalbiams;
• kokybiškai pasiruošti atlyginimo kėlimo / naujo karjeros žingsnio pokalbiui;
• atlikti savo veiklos analizę ir pasirengti tolesnės karjeros kelią;
• išmokti gauti grįžtamąjį ryšį iš vadovo, kuris nelinkęs to daryti;
• gauti paprastai veikiančius įrankius, padedančius išsaugoti savo energiją ir siekti SAVO tikslų;
• yra pasiruošę prisiimti atsakomybę į savo rankas ir pradėti gyventi / realizuoti save taip, kaip norisi, o ne taip, kaip išeina.

Mokymuose: asmeninė patirtis + geroji personalo vadybos praktika + psichologija + vadyba 

Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:30

Dalyvių registracija
Dalyvių registracija

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15 — 14:15

Pertrauka
Pertrauka

15:45

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]