fbpx

Tikslas – geidžiamas darbuotojas

Rinktis

Seminarą veda

Giedrė Vaitiekūnaitė-Urbanovič
Giedrė Vaitiekūnaitė-Urbanovič – HR Hint Online įkūrėja, personalo valdymo konsultantė, veiklos ir karjeros trenerė. Giedrė turi daugiau nei 10 metų praktinės personalo valdymo patirties skirtingo verslo sektorių įmonėse, iš jų 5 metus vadovaujant personalo skyriaus komandai. Užsiima personalo valdymo procesų kūrimu ir diegimu, pokyčių įgyvendinimu, užtikrinant organizacijos vystymą bei augimą. Giedrė veda seminarus, teikia individualias konsultacijas žmonėms, kurie nori pokyčių profesinėje srityje.

Programa

Darbo personalo valdymo srityje, vesdama mokymus „Tikslas – naujas darbas“, taip pat individualias konsultacijas, sutinku galybę nuostabių, pilnų talentų ir neįkainojamos profesinės bei asmeninės patirties turinčių žmonių. Vieni jų savo dovanas puikiai realizuoja gyvenime, kiti pribrendę pokyčiams, tik reikia susidėlioti aiškesnį planą, nuo ko pradėti ir kaip veikti, kad sektųsi. Dalis jų nieko nežino, bet aiškiai suvokia, kad ten, kur yra dabar, kažkas jau ne taip. Tik, deja, ne visada yra pasiryžę kažką keisti, nes įsitikinę, kad sėkmės koziris yra ne jų rankose ir viskas, ką jie gali padaryti, tai iškentėti arba… palaukti, kol kažkas ateis ir išgelbės.
Per visą savo patirtį dirbau / dirbu su daugiau nei 30 aukščiausio lygio vadovų (įmonės savininkų, generalinių / vykdomųjų direktorių, valdybos narių) ir arti šimto vidurinės grandies vadovų (skyrių, padalinių, atskirų funkcijų, mažų įmonių vadovų). Taigi žinau, ko reikia, kad organizacijose esantys žmonės būtų REALIZUOJANTYS SAVE, SĖKMĖS LYDIMI IR LAIMINGI. Kaip mėgstu sakyti – ŽIBANČIOMIS AKIMIS. Ir taip – labai dažnai viskas prasideda nuo jų pačių.

Todėl galiu drąsiai sakyti, kad mokymų metu pasidalinsiu:

• kokių darbuotojų nori ir kokių vengia vadovai formuodami savo komandas;
• kokie darbuotojai yra pastebimi, vertinami ir dažniausiai padaro karjerą;
• koks darbuotojų elgesys užtikrina, kad jie pateks ir liks gero lyderio komandoje;
• ką apskritai reiškia geidžiamas darbuotas vadovų kalba.

Jums tikriausiai gali kilti klausimai:

• Ar aš pati buvau nors kartą geidžiama darbuotoja? Manau, taip, ir ne kartą.
• Ar visada man sekėsi tokiai būti? Ne, bet aš visada siekiu būti geriausia savęs versija, todėl nors ir klydau / klystu – esu jau daug išmokusi ir turiu kuo pasidalinti.
• Ar apsimoka būti geidžiamu darbuotoju? TAIP, TAIP ir dar kartą TAIP!!! Nes tik tada atsiranda didžiausi šansai veikti tai, KO NORI, KAIP NORI IR UŽ KIEK NORI.

Taigi, jei Tu manai, kad gali kažką daugiau dėl to, kad turėtum daugiau profesinės sėkmės, kad geriau save realizuotum, kad geriau sutartum su savo vadovu – kviečiu į PRAKTINIUS mokymus „Tikslas – geidžiamas darbuotojas“.

Mokymai naudingi tiems, kas nori:

• geriau save realizuoti profesinėje veikloje;
• kokybiškai pasiruošti metiniams veiklos vertinimo pokalbiams;
• kokybiškai pasiruošti atlyginimo kėlimo / naujo karjeros žingsnio pokalbiui;
• atlikti savo veiklos analizę ir pasirengti tolesnės karjeros kelią;
• išmokti gauti grįžtamąjį ryšį iš vadovo, kuris nelinkęs to daryti;
• gauti paprastai veikiančius įrankius, padedančius išsaugoti savo energiją ir siekti SAVO tikslų;
• yra pasiruošę prisiimti atsakomybę į savo rankas ir pradėti gyventi / realizuoti save taip, kaip norisi, o ne taip, kaip išeina.

Mokymuose: asmeninė patirtis + geroji personalo vadybos praktika + psichologija + vadyba 

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetentingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Vietų skaičius ribotas!

Seminaro darbotvarkė

9:30 Dalyvių registracija
10:00 Seminaro pradžia
11:30 - 11:45 Pertraukėlė
13:15 - 14:15 Pertrauka
15:45 Seminaro pabaiga

Seminaro kaina:

Nuotolinis seminaras - 120 Eur + PVM, auditorinis seminaras - 130 Eur + PVM (su pietumis) 130 Eur + PVM (su pietumis)

Seminaro trukmė:

6 akad. val.

Seminaras vyks:

2021-02-23
Nuotoliniai mokymai, Visoje Lietuvoje, Nuotoliniai mokymai (Į kalendorių 2021-02-23 10:002021-02-23 15:45Europe/VilniusMokymų klubas seminaras: Tikslas – geidžiamas darbuotojasMB „Mokymų klubas“ laukia Jūsų seminare: Tikslas – geidžiamas darbuotojas Seminaro data: 2021-02-23 Seminaro vieta: Nuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymai 9:30 Dalyvių registracija 10:00 Seminaro pradžia 11:30 - 11:45 Pertraukėlė 13:15 - 14:15 Pertrauka ​​​​​​​15:45 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Mokymų klubas“ Tel. 8607 92076 info@mokymuklubas.ltNuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymaiMB „Mokymų klubas“info@mokymuklubas.lt)
2021-02-23
Verslo centras „135“, Žalgirio g. 135, Vilniuje (Į kalendorių 2021-02-23 10:002021-02-23 15:45Europe/VilniusMokymų klubas seminaras: Tikslas – geidžiamas darbuotojasMB „Mokymų klubas“ laukia Jūsų seminare: Tikslas – geidžiamas darbuotojas Seminaro data: 2021-02-23 Seminaro vieta: Verslo centras „135“, Vilnius 9:30 Dalyvių registracija 10:00 Seminaro pradžia 11:30 - 11:45 Pertraukėlė 13:15 - 14:15 Pertrauka ​​​​​​​15:45 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Mokymų klubas“ Tel. 8607 92076 info@mokymuklubas.ltVerslo centras „135“, VilniusMB „Mokymų klubas“info@mokymuklubas.lt)