Tarptautinių ir verslo apskaitos standartų nuostatų analizė - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Tarptautinių ir verslo apskaitos standartų nuostatų analizė

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš didžiausių šalies įmonių grupių. Nepriklausomo auditoriaus kvalifikacija, vidaus auditoriaus kvalifikacija, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė. Mokslų daktarė. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja.
Programa
 • Apskaitos derinimo naujausios tendencijos ir standartizavimo svarba. Apskaitos sistemų skirtumus lemiantys veiksniai. TAS ir TFAS grupės, TFAAK ir NAK. VAS grupės, VAS metodinės rekomendacijos. Apskaitos informacijos pateikimo bei turinio, taikant skirtingus apskaitos standartus (TFAS ir VAS), skirtumai ir panašumai. Skirtingų apskaitos standartų skirtumų įtaka įmonių finansinėms ataskaitoms ir finansiniams rodikliams.
 • Kai kurių TFAS ir VAS nuostatų taikymo analizė. Finansinių ataskaitų elementų apskaitos pagrindiniai skirtumai pagal TFAS (TAS) ir VAS:
  a) Ilgalaikio turto: ilgalaikio materialiojo turto, nematerialiojo turto, nekilnojamojo turto, įrangos ir įrenginių, ilgalaikio turto, skirto parduoti, finansinio turto, investicijų į asocijuotąsias įmones, investicinio turto;
  b) Tikrosios vertės nustatymo, turto vertės sumažėjimo ir kt.;
  c) Trumpalaikio turto: atsargų, pinigų ir pinigų ekvivalentų;
  d) Įsipareigojimų, nuomos, išmokų darbuotojams;
  e) Dotacijų;
  f) Pajamų, pelno mokesčių ir kt.
 • Perėjimui prie TFAS privalomi atlikti veiksmai ir iššūkiai. 1-ojo TFAS taikymo iššūkiai dėl nekilnojamojo turto, įrangos ir įrenginių, išmokų darbuotojams, sukauptų valiutos kursų pokyčių, sudėtinių finansinių priemonių, dukterinių, asocijuotųjų ir bendrų įmonių turto ir įsipareigojimų, apsidraudimo sandorių, įvertinimų apskaitos, finansinio turto ir įsipareigojimų pripažinimo nutraukimo, kitų TFAS retrospektyvaus taikymo išimčių ir kt.
 • Reikšmingiausi pasikeitimai standartizavimo srityje. Aktualios naujienos TFAS taikymo srityje 2020–2021 metais.
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]