Streso valdymas ir emocinės sveikatos stiprinimas - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Streso valdymas ir emocinės sveikatos stiprinimas

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Eglė Masalskienė – psichologė, lektorė, dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) instruktorė, turi ilgametę suaugusiųjų mokymo patirtį, konsultuoja individualiai. Eglė yra baigusi psichologijos studijas Vilniaus universitete, vėliau mokėsi kognityvinės elgesio terapijos (KET). LSMU baigė podiplominių studijų kursą, skirtą įsisąmoninimu grįstų metodų taikymui, ir dėmesingo įsisąmoninimo mokytojų ruošimo programą. Eglė yra Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė nuo pat šios asociacijos veiklos pradžios. Ekspertinės sritys: streso valdymas, emocinio atsparumo stiprinimas, į dialogą orientuoto bendravimo lavinimas.
Programa
 1. Saugi ir sveika atmosfera darbe: kas ją kuria ir kas turėtų būti atsakingi už jos palaikymą? Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros duomenimis, stresas yra antras iš veiksnių, susijusių su sveikatos problemomis darbe, apie kurias dažniausiai pranešama, ir jis veikia 28 proc. darbuotojų. Be to, daugiau kaip 50 proc. darbuotojų mažiausiai ketvirtį savo darbo laiko kiekvieną darbo dieną dirba pernelyg greitu tempu ar per daug įtemptai.
 2. Kas tai yra stresas? Teigiami ir neigiami jo aspektai. Trumpalaikis, dažnai nesikartojantis stresas gali daryti teigiamą įtaką darbui, kadangi padeda susikoncentruoti į atliekamą veiklą, motyvuoja kovoti su iššūkiais. Tačiau jei rezultatas mums labai svarbus, o susiduriame su aplinkybėmis, dėl kurių nesame tikri – ar sugebėsime jas įveikti, ar ne, – patiriame didesnį stresą, kuris veikia jau neigiamai ir yra vadinamas distresu.
 3. Asmeninio streso požymiai: kaip jį esame įpratę atpažinti? Pavyzdžių aptarimas.
 4. Stresinės būsenos susiformavimas kaip procesas: kuo ko jis prasideda ir kaip pasiekia savo kulminaciją? Nerimas – pokyčiai žmogaus psichikos lygmenyje. Įtampa – pokyčiai kūno lygmenyje. Išsekimas – pokyčiai visame organizme.
 5. Dažniausi streso įveikimo būdai. Jų efektyvumo įvertinimas. Pavyzdžių aptarimas.
 6. Nerimo ir psichologinės įtampos mažinimo būdai. Streso slopinimo mechanizmai: rutininiai veiksmai, tikėjimas, meditacija, sportas, atsipalaidavimas, gamtos poveikis, mėgavimasis maistu, humoras, žaidimai, fantazija, rūpinimas kitais, bendravimas su kitais… Biologinės, cheminės ir psichotechninės įtampos mažinimo priemonės.
 7. Streso atsiradimo priežastys. Jų išsiaiškinimas ir pripažinimas. Darbas su streso priežastimis ir požiūris į jas. Psichologinės nuostatos.
 8. Dekarto schemos pritaikymas analizuojant stresą sukeliančias priežastis. Racionalios darbo su stresu technikos.
 9. Mąstymo būdas ir stresas: kaip jie susiję? Stresą sukeliančių minčių perdirbimo algoritmas.
 10. Asmeniniai mąstymo stereotipai: ar galima juos pakeisti ir kaip tai padaryti?
 11. Vaizduotės pagalba tvarkantis su stresinėmis būsenomis.
 12. Relaksacijos pratimai.
 13. Įsisąmonintu dėmesingumu grįstos streso valdymo technikos.
 14. Individualus streso valdymo metodų pasirinkimas atsižvelgiant į savo psichologinį tipą.
Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15 — 14:00

Pertrauka
Pertrauka

15:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]