Smurto ir priekabiavimo prevencijos politika: kas joje privalo būti numatyta ir kaip tinkamai pasiruošti jos įgyvendinimui - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Smurto ir priekabiavimo prevencijos politika: kas joje privalo būti numatyta ir kaip tinkamai pasiruošti jos įgyvendinimui

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Advokatės Astos Kederytės pagrindinės kompetencijos sritys: sutartys, įmonių, medicinos ir darbo teisė, duomenų apsauga bei kitos atitikties sritys. Asta nuolatos konsultuoja Lietuvos ir tarptautines įmones bei viešojo sektoriaus klientus visais asmens duomenų apsaugos ir privatumo klausimais. Ji dažnai kviečiama skaityti pranešimų duomenų apsaugos temas nagrinėjančiuose seminaruose. Advokatės išskirtinė kompetencija – sveikatos priežiūros įstaigų konsultavimas įvairiais reguliaciniais klausimais, taip pat minėtų įstaigų atstovavimas valstybinėse institucijose, ginčuose bei santykiuose su pacientais. Asta yra pripažinta advokatė JAV Niujorko valstijoje. Taip pat ji dirbo ne vienoje advokatų (angl. solicitors)…
Programa
 • Aktualūs Darbo kodekso pakeitimai, susiję su darbuotojų garbės ir orumo gynimu (mobingu), smurto ir priekabiavimo draudimu;
 • Smurto ir priekabiavimo atpažinimas, galimos jų formos;
 • Galimos smurto ir priekabiavimo prevencijos priemonės;
 • Pranešimų apie smurtą ir priekabiavimą teikimo ir nagrinėjimo tvarka įmonėje;
 • Darbdavio pareigos ir atsakomybė;
 • Darbuotojų elgesio taisyklės;
 • Konfidencialumas ir asmens duomenų apsauga.
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]