Savikainos skaičiavimas augalininkystės ir gyvulininkystės ūkiuose - Mokymų klubas

Savikainos skaičiavimas augalininkystės ir gyvulininkystės ūkiuose

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Laima Buitkienė – žemės ūkio ekonomikos magistras, akreditacija teikti konsultacijas ūkio veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais. Darbo patirtis: nuo 2006 m. dirba LR žemės ūkio rūmuose konsultante. Pagrindinės veiklos: žemės ūkio subjektų konsultavimas, mokymų, seminarų ir kitų informacinių renginių vedimas žemės ūkio ekonomikos, buhalterinės apskaitos, viešųjų pirkimų organizavimo ir verslo planų rengimo bei administravimo klausimais; buhalterinės apskaitos tvarkymas ūkininkams; projektų finansų analizė, sąmatų sudarymas ir priežiūra. Verslo planų ūkininkams ir žemės ūkio įmonėms rengimas, administravimas, vykdymas ir kontrolė.
Programa
 • Žemės ūkio veiklos subjektų išlaidų klasifikavimas: tikslai, požymiai, pagrindinės klasifikacijos grupės. Išlaidų klasifikavimo praktinis poreikis ir ypatumai. Klasifikacinių grupių tarpusavio ryšys ir skirtumai. Išlaidų klasifikavimo panaudojimas finansinėje apskaitoje.
  Praktinis darbas. Išlaidų klasifikavimas biologinio turto ir žemės ūkio produktų savikainai apskaičiuoti. (25 min.)
 • Biologinio turto ir žemės ūkio produktų savikainos skaičiavimo bendrieji principai. Gamybos išlaidų apskaitos objektai ir savikainos skaičiavimo objektai, produktų grupavimas savikainos skaičiavimo tikslais, savikainos skaičiavimo metodai.
  Praktinis darbas. Augalininkystės ir gyvulininkystės išlaidų apskaitos objektų ir savikainos skaičiavimo objektų nustatymas pasirinktame ūkyje. Biologinio turto bei augalininkystės ir gyvulininkystės produktų savikainos skaičiavimo metodų parinkimas. (20 min.)
 • Žemės ūkio produktų gamybą aptarnaujančių veiklų (technikos naudojimo, elektros bei šilumos tiekimo ir kt.) išlaidų apskaita ir paskirstymas pagal pagrindines gamybos veiklas.
  Praktinis darbas. Aptarnaujančių veiklų nustatymas pasirinktame ūkyje, šių veiklų išlaidų paskirstymo pagrindinėms gamybos veikloms būdų parinkimas. (45 min.)
 • Augalininkystės (javų, bulvių, daržovių, pašarinių augalų ir kt.) produktų savikainos skaičiavimas.
  Praktinis darbas. Pasirinkto ūkio augalininkystės produktų savikainos skaičiavimo praktinių pavyzdžių sprendimas ir analizė. (45 min.)
 • Gyvulininkystės produkcijos (pieno, gyvojo svorio, skerdienos, vilnos, kiaušinių ir kt.) savikainos skaičiavimas.
  Praktinis darbas. Gyvulininkystės produkcijos savikainos skaičiavimo praktinių pavyzdžių sprendimas ir analizė. (45 min.)
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]