Rizikų valdymas sveikatos priežiūros įstaigose. Teisiniai ir praktiniai aspektai - Mokymų klubas

Rizikų valdymas sveikatos priežiūros įstaigose. Teisiniai ir praktiniai aspektai

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Darius Paulikas – advokatų kontoros WIDEN vyresnysis teisininkas, advokatas. Darius yra sukaupęs 10 metų patirtį gyvybės mokslų teisės srityje. Darius Jums padės sprendžiant reguliacinius klausimus licencijuojant sveikatos priežiūros įstaigas ir vaistinių preparatų tiekėjus, įvedant ir išlaikant produktus rinkoje ir kompensavimo sistemoje. Darius puikiai išmano iššūkius, su kuriais susiduria sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai ir farmacijos bendrovės, – nuo reikalavimų, keliamų norint patekti į nacionalines kompensavimo sistemas iki klinikinių tyrimų sutarčių sudarymo, organizavimo ir vykdymo. Be kita ko, jis sėkmingai bendradarbiauja su įvairiomis farmacijos bendrovėmis, gydytojais ir…
Programa
 • Žala pacientų sveikatai ir saugikliai;
 • Asmens duomenų tvarkymo rizika ir saugikliai;
 • Reguliacinė įstaigos rizika ir saugikliai;
 • Reklamos rizika ir saugikliai.
Dienotvarkė
Trukmė: 2 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Su Joninėmis!
  Mokymų klubas skuba Jums dovanoti 20 % nuolaidą visiems vienos dienos seminarams.
  Registruokitės jau šiandien ir pradėkite mokytis! Nuolaida galioja birželio 20–25 d.

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]