Reklamos ir reprezentacinių išlaidų kontrolės ir apskaitos procesas - Mokymų klubas

Reklamos ir reprezentacinių išlaidų kontrolės ir apskaitos procesas

Birželio 27 d. Nuotoliniai mokymai
Birželio 27 d. Vilniuje
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš didžiausių šalies įmonių grupių. Nepriklausomo auditoriaus kvalifikacija, vidaus auditoriaus kvalifikacija, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė. Mokslų daktarė. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja.
Programa
 • LR Vyriausybės nutarimu Nr. 919 patvirtintų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų naudojimo reprezentacinėms išlaidoms taisyklių turinys. LR pelno mokesčio įstatymas. Rekomendacijos dėl viešojo sektoriaus subjektų lėšų reprezentacinėms ir reklamos išlaidoms naudojimo taisyklių.
 • Reprezentacinės išlaidos, reklamos išlaidos – kokios, kada, kam? Praktiniai pavyzdžiai. Geroji, blogoji praktika. Kas nepriskirtina reprezentacinėms ir / ar reklamos išlaidoms.
 • Teisėta, bet ar racionalu? Reprezentacinėms išlaidoms skiriamų LR valstybės biudžeto lėšų dydžiai, išlaidų limitai viešojo sektoriaus subjektuose. Reprezentacinių išlaidų naudojimas. Rekomendacijos dėl reklamos ir reprezentacinių sąnaudų planavimo viešojo sektoriaus subjekto, atskirų renginių lygmeniu.
 • Teisėta, bet ar skaidru? Atsiskaitymo už patirtas išlaidas tvarka. Patirtas reprezentacines išlaidas patvirtinantys apskaitos ir kiti dokumentai. Patirtų išlaidų kontrolė, apskaita ir nurašymas. Vidaus kontrolės procedūros. Vidaus auditorių ir auditorių vaidmuo. Reklamos ir reprezentacijos sąnaudų pripažinimas ribojamų dydžių leidžiamais atskaitymais – Valstybinės mokesčių inspekcijos pozicija. Privalomi apskaitos dokumentų (taip pat ir „čekių“) rekvizitai.
 • Iniciatyvos „Skaidrinam“ apžvalga. Pirkimas iš susijusių asmenų. Duomenų nepateikimas, dokumentų klastojimas. Mokykimės iš svetimų klaidų ir nedarykime naujų. Racionalumo ir naudingumo principas.
Dienotvarkė
Trukmė: 5 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:00 — 12:15

Pertraukėlė
Pertraukėlė

14:00

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietai
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
birželio 27 d.
Nuotoliniai mokymai
100,00 
 • Nuotoliniai mokymai
birželio 27 d.
Vilniuje
110,00 
 • Technopolis Beta, J. Balčikonio g. 3, Vilnius
 • (Žemėlapis)

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
 • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
 • mokymų dalyvio pažymėjimą;
 • mokomąją medžiagą;
 • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
 • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]