Praktinis pardavimų seminaras su Dainiumi Rutkausku - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Praktinis pardavimų seminaras su Dainiumi Rutkausku

Gruodžio 16 d. Nuotoliniai mokymai
Gruodžio 16 d. Vilniuje
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dainius Rutkauskas - praktikas, daugiau nei 20 metų besitobulinantis komunikacijos ir pardavimų srityje, pastaruoju metu dirbantis kaip laisvai samdomas ekspertas ir lektorius. Pasiekimų sąraše – dalyvavimas naujų pardavimo skyrių, skambučių centrų atidaryme, dešimtys vidinių ir išorinių seminarų pardavimų tema tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tai specialistas, pats perėjęs visus etapus – nuo pardavėjo skambučių centre iki regiono pardavimų atstovo, o vėliau ir įmonės vadovo, kuravusio didžiausius tiekimo ir pardavimo kontraktus. Patirtis kaupta Lenkijos, Airijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos rinkose. Dainiaus Rutkausko seminarai pasižymi lengvu stiliumi, tinkama…
Programa

Apie ką šis seminaras ir kam skirtas?

Kritinės pirmosios pokalbio sekundės. Emocinio įtraukimo technikos. Tikslus pokalbio valdymas, poveikis priimamiems sprendimams, kova su derybinėmis manipuliacijomis ir dar daug kitų komunikacinių paslapčių, kurias turi žinoti kiekvienas pardavėjas. Parduodate telefonu? Vykstate į verslo susitikimus? Klientai patys pas Jus atvyksta? Visais šiais atvejais geram pardavėjui būtina nuolatos pasikelti profesinį tonusą, o šis seminaras – puikus būdas tai padaryti. Atsinaujinkite žinias, pabendraukite su kolegomis iš kitų verslo sričių, papildykite savo komunikacinį arsenalą naujais įrankiais. Mokytis niekuomet nėra vėlu, žinių nebus per daug, o šiuo atveju dar ir nenuobodu.

Seminaras skirtas įmonėms, dirbančioms visuose verslo sektoriuose: pardavimų komunikacija – universali, paremta psichologiniais faktoriais ir… leidžia generuoti pardavimus greičiau, paprasčiau bei maloniau.

Seminaro metu lektorius aiškiai pagrindžia paradoksalų teiginį, kad geriausių rezultatų pardavėjas pasiekia tą akimirką, kai jis nustoja pardavinėti ir pradeda tiesiog efektyviai bendrauti.

Seminaro programa:

– Įvadinė dalis: susipažįstame, susitariame dėl terminų, prisimename pagrindinius pardavimų pokalbio etapus, tarpasmeninės komunikacijos teoriją.

– Dažniausiai pasitaikančios komunikacinės duobės ir jų išvengimo metodai: ryšio su klientu mezgimas, aktyvaus klausymosi technikos, poveikio priimamiems sprendimams metodai, naudos kalba įveikiant prieštaravimus, ilgos kelionės sindromas, kryžminių pardavimų taktika.

– Emocinio įtraukimo technologijos: abipusiai mainų, SPIS, visuomenės nuomonės, įsitraukimo ir pasekmės metodai, konfliktų teorija, krizinio pokalbio valdymas.

– Kova su konkurentais: kaip išvengti palyginimo, geriausio pasiūlymo pateikimo metodas.

– Psichologinis pasiruošimas, dažniausiai pasitaikančios derybinės manipuliacijos, praktiniai patarimai, dienos apibendrinimas: kaip motyvuoti save pardavimams, kaip atpažinti manipuliacijas ir su jomis sėkmingai kovoti. Praktiniai patarimai: neverbalinė komunikacija telefoninio pokalbio metu, kūno kalba bendraujant gyvai, kova su komunikacinėmis klišėmis, verbalinėmis šiukšlėmis.

Dienotvarkė
Trukmė: 8 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30 — 14:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

16:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietai
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
gruodžio 16 d.
Nuotoliniai mokymai
150,00  181,50  + PVM
  • Nuotoliniai mokymai
gruodžio 16 d.
Vilniuje
150,00  181,50  + PVM
  • Verslo centras „135“, Žalgirio g. 135, Vilnius
  • (Žemėlapis)

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]