Pinigų srautų ataskaitos. Pinigų srautų klasifikavimas, grupavimas, ataskaitos parengimas - Mokymų klubas

Pinigų srautų ataskaitos. Pinigų srautų klasifikavimas, grupavimas, ataskaitos parengimas

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Dr. Irma Kamarauskienė turi ilgametę praktinę nepriklausomo auditoriaus ir vidaus auditoriaus patirtį. Ji yra dirbusi ekonomikos, finansų direktore, vykdomąja direktore didelėse įmonėse ir vienoje iš didžiausių šalies įmonių grupių. Nepriklausomo auditoriaus kvalifikacija, vidaus auditoriaus kvalifikacija, buhalterė profesionalė, verslo konsultantė. Mokslų daktarė. Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja.
Programa
 • Pinigų srautų ataskaitos esmė, tikslingumas, jos ryšys su kitomis finansinėmis ataskaitomis. Pinigų srautų informacijos teikiama nauda. Pinigų srautų klasifikavimas. Organizacijos pinigų srautų tipai: jų analizės ir valdymo svarba.
 • Pinigų srautų apskaitos reglamentavimas. 5-asis VAS „Pinigų srautų ataskaita“, 7-asis TAS „Pinigų srautų ataskaita“. Finansų ministerijos rekomendacijos. 
 • Pinigų srautų grupavimas: pagrindinės veiklos, investicinės veiklos, finansinės veiklos pinigų srautai. Tiesioginiai ir netiesioginiai pinigų srautai. Informacijos apie pinigų srautus atskleidimas skirtingose pinigų srautų grupėse.
 • Nepiniginių sandorių informacijos atskleidimas. Pinigų srautų pateikimas grynąja verte. Informacijos apie gautas palūkanas ir dividendus atskleidimas pinigų srautų ataskaitoje. Valiutų kurso pasikeitimo įtakos atskleidimas pinigų srautų ataskaitoje. Palūkanos, dividendai, investicijos į dukterines, asocijuotas ir bendras įmones. Įsipareigojimų, atsirandančių dėl finansinės veiklos, pokyčių įtaka pinigų srautams. Kiti atskleidimai.
 • Informacijos apie pinigų srautus pateikimas. Pinigų srautų ataskaitos, sudaromos tiesioginiu būdu, ir pinigų srautų ataskaitos, sudaromos netiesioginiu būdu, struktūra, informacijos atskleidimo principai. Ataskaitų pildymo rekomendacijos.
Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga

12:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]