Organizacijos įvaizdis ir komunikacija. Kaip kurti, planuoti, keisti ir valdyti? - Mokymų klubas

Organizacijos įvaizdis ir komunikacija. Kaip kurti, planuoti, keisti ir valdyti?

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Janina Sabaitė-Melnikovienė – organizacinio koučingo specialistė (ICF Workplace coaching, ICU, ICTA), streso valdymo ir karjeros konsultantė, dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) mokytoja / instruktorė, organizacijų komunikacijos (vidinė komunikacija, krizių valdymas, darbdavio įvaizdis ir darbuotojų gerovė) konsultantė ir mokymų lektorė, Žmogaus psichologijos instituto partnerė.
Programa

Pagrindinis šio seminaro tikslas – suteikti dalyviams išsamų supratimą ir praktines rekomendacijas apie stipraus organizacijos įvaizdžio kūrimą, vystymą ir palaikymą. Dalyviai susipažins su strategijomis, metodais, taisyklėmis ir realiais pavyzdžiais, kaip sukurti teigiamą įvaizdį, kuris leidžia pasitikėti organizacija ir taip padeda išlaikyti ilgalaikę sėkmę. Taip pat dalyviai sužinos, kaip valdyti organizacijos reputaciją, kai iškyla iššūkiai ar krizės ir keisti tiek įvaizdžio kryptis, tiek komunikacijos plano veiksmus.

Pasaulio ekonomikos vystymosi tendencijų analitikai prognozuoja, jog artimiausius dešimt metų, o gal net ir ilgiau, organizacijoms teks išmokti veikti itin greit besikeičiančiomis aplinkybėmis, nuolat mokytis adaptuotis prie pokyčių ir naujų iššūkių. Organizacijų įvaizdžio aspektai, buvę svarbūs stabilumo laikais gali nebetekti savo aktualumo, o nenumatytos rizikos gali tapti grėsme reputacijai ir sugriauti ilgus metus puoselėtą komunikacijos strategiją.

Seminaro programa:

• Organizacijos įvaizdžio ir reputacijos suvokimas bei reikšmė veiklos sėkmei.
• Įmonės/ organizacijos identiteto, kultūros, vertybių įtaka komunikacijai ir nesėkmių bei klaidų pavyzdžiai, praktiniai kūrimo metodai.
• Įvaizdžio, kaip organizacijos prekės ženklo ir unikalaus vertės pasiūlymo, kūrimas: formatai ir stiliaus atributai, kontrolinis privalomų darbų sąrašas.
• Organizacijos veiksmingos bendravimo su savo tikslinėmis auditorijomis (klientais, partneriai, institucijomis darbuotojais ir kt.) strategijos: pranešimų pritaikymas ir skirtingi komunikacijos kanalai.
• Įvaizdžio kūrimo viešojoje erdvėje, internete ir socialiniuose tinkluose valdymo ypatumai.
• Tvarumo įtaka ilgalaikio pasitikėjimo organizacija kūrimui ir atsparumui krizėse. Organizacinės elgsenos krizių metu taisyklės.
• Darbuotojų, kaip organizacijos įvaizdžio atstovų svarba.
• Realūs organizacijų įvaizdžio kūrimo pavyzdžiai: sėkmės atvejai, klaidos ir pamokos.
• Diskusija, išvados ir klausimai -atsakymai.

Dienotvarkė
Trukmė: 8 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:20 — 11:30

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:00 — 13:40

Pertrauka
Pertrauka

15:00 — 15:15

Pertraukėlė
Pertraukėlė

16:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]