Nesąžininga konkurencija: nuo prevencijos iki pergalės teisme - Mokymų klubas

Nesąžininga konkurencija: nuo prevencijos iki pergalės teisme

Rinktis

Seminarą veda

Miroslav Nosevič
Miroslavas Nosevič – advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ partneris, Verslo bylinėjimosi pogrupio vadovas, praktikuojantis advokatas. Miroslavas Nosevič turi daugiau kaip 20 metų teisminių ginčų ir tarptautinio arbitražo patirtį. Jo specializacija – tarptautinis bylinėjimasis, visų pirma, bankininkystės ir finansų, taip pat nekilnojamojo turto sričių ginčai, teismų ir arbitražo sprendimų pripažinimas ir vykdymas. Advokatas Miroslavas Nosevič taip pat veikia kaip arbitras ir teisinis patarėjas tarptautiniuose ir vidaus arbitražuose pagal ICC, SCC, UNCITRAL ad hoc ir Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitražo taisykles. Vilniaus komercinio arbitražo teismo rekomenduojamas arbitras. Be to, Miroslavas Nosevič atstovavo Lietuvos Respublikai UNCITRAL sesijose ir jis yra Lietuvos Respublikos teisės aktų projektus rengiančių darbo grupių narys. Advokatas taip pat kaip pranešėjas aktyviai dalyvauja įvairiuose seminaruose ir konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, rengia straipsnius ir publikacijas įvairiomis teisės temomis.
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas – advokato padėjėjas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ Verslo bylinėjimosi pogrupio teisininkas. Kazimieras Vasiliauskas turi 4 metų verslo bei daugiau kaip 8 metų teisminių ginčų ir arbitražo patirtį. Per šį laikotarpį Kazimieras Vasiliauskas įgijo daug praktinių žinių tiek sėkmingai valdant verslą, tiek nagrinėjant bylas dėl darbo teisinių santykių, pirkimo–pardavimo, nuomos, rangos, paslaugų teikimo, vežimo, jungtinės veiklos, draudimo, civilinės atsakomybės taikymo, sandorių negaliojimo, komercinių paslapčių atskleidimo, juridinio asmens tyčinio bankroto. Advokato padėjėjas aktyviai dalyvauja sprendžiant įvairius ikiteisminius ir teisminius ginčus teisme bei arbitraže, konsultuoja klientus dėl taikių ginčų sprendimo būdų. Kazimieras Vasiliauskas taip pat yra įvairių federacijų arbitras, etikos ir drausmės narys.
Simona Budreikaitė
Simona Budreikaitė yra kontoros „Ellex“ teisininkė, turinti patirties komercinių teisminių ginčų, įmonių ir intelektinės nuosavybės teisės srityse. Simonos specializacija apima procesinių dokumentų rengimą nacionalinių ir tarptautinių ginčų sutarčių, deliktų, bendrovių teisės, nemokumo, taip pat komercinių paslapčių apsaugos ir nesąžiningos konkurencijos klausimais. Teisininkės profesiniai privalumai – greitas įsigilinimas į esmę ir kliento poreikių supratimas, atidumas detalėms, išskirtinės akademinės teisinės žinios ir efektyvus jų pritaikymas praktinėse situacijose, taip pat puikūs bendravimo įgūdžiai.

Programa

1. Įžanga:

    1.1. Kas yra nesąžininga konkurencija Lietuvoje ir kitose valstybėse?
    1.2. Teisinis reglamentavimas ir skirtingo pobūdžio atsakomybė.

2. Darbuotojų migracija:

    2.1. Darbuotojų viliojimas: teisėtas ir neteisėtas;
    2.2. Įdarbinimo įmonių vaidmuo: kas leistina?

3. Prevencinės priemonės:

    3.1. Konfidencialios informacijos sąrašas, konfidencialumo susitarimas; 
    3.2. Nekonkuravimo susitarimas;
    3.3. Praktinės, techninės, organizacinės, IT priemonės konfidencialiai informacijai apsaugoti.

4. Komercinės paslaptys:

    4.1. Kokiai informacijai gali būti suteikiama teisinė apsauga?
    4.2. Įstatyminės apsaugos taikymas, nesant sutartinės apsaugos.

5. Ginčas teisme:

    5.1. Statistika: (i) bylų skaičiaus augimas; (ii) ar sudėtinga įrodyti ir laimėti nesąžiningos konkurencijos bylą?
    5.2. Įrodinėjimo specifika ir procesinės priemonės įrodinėjimui palengvinti;
    5.3. Konkretūs nesąžiningos konkurencijos veiksmai Lietuvoje ir kitose valstybėse;
    5.4. Kokie asmenys gali būti laikomi atsakingais už nesąžiningos konkurencijos veiksmais padarytą žalą?
    5.5. Pažeistų teisių gynimo būdai: (i) neteisėtų veiksmų nutraukimas ir uždraudimas; (ii) tiesioginiai ir netiesioginiai nuostoliai; (iii) iš neteisėtų veiksmų gautos naudos priteisimas; (iv) būsimos žalos priteisimas.

6. Apibendrinimas:

    6.1. Kada bylinėtis?
    6.2. Ką galima padaryti, siekiant apsisaugoti nuo nesąžiningos konkurencijos, jau šiandien?

 

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetentingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Vietų skaičius ribotas!

Seminaro darbotvarkė

10:00 Seminaro pradžia
11:30-11:45 Pertraukėlė
13:15 Seminaro pabaiga

Seminaro kaina:

Nuotolinis seminaras - 150 Eur + PVM Eur + PVM (su pietumis)

Seminaro trukmė:

4 akad. val.

Seminaras vyks:

2022-02-11
Nuotoliniai mokymai, Visoje Lietuvoje, Nuotoliniai mokymai (Į kalendorių 2022-02-11 10:002022-02-11 13:15Europe/VilniusMokymų klubas seminaras: Nesąžininga konkurencija: nuo prevencijos iki pergalės teismeMB „Mokymų klubas“ laukia Jūsų seminare: Nesąžininga konkurencija: nuo prevencijos iki pergalės teisme Seminaro data: 2022-02-11 Seminaro vieta: Nuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymai 10:00 Seminaro pradžia 11:30-11:45 Pertraukėlė ​​​​​​​13:15 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Mokymų klubas“ Tel. 8607 92076 info@mokymuklubas.ltNuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymaiMB „Mokymų klubas“info@mokymuklubas.lt)