Nacionalinio saugumo reikalavimų taikymas ir Europos Sąjungos sankcijos vykdant ir dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose - Mokymų klubas

Nacionalinio saugumo reikalavimų taikymas ir Europos Sąjungos sankcijos vykdant ir dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose

Birželio 18 d. Nuotoliniai mokymai
Birželio 18 d. Vilniuje
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Karolina Telyčėnaitė - Kacvinskė yra teisininkė, rašo tinklaraštį viešųjų pirkimų tema www.pirkimuzinute.lt. Karolina yra viešųjų pirkimų ekspertė, turinti daugiau kaip 10 metų patirtį dirbant advokatūroje ir įvairiose priežiūros institucijose, parengusi Viešųjų pirkimų tarnybos VPT E-Vedlio temas ir įvairius metodinius išaiškinimus viešųjų pirkimų temomis. Lektorė šiuo metu yra VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros Pirkimų ir pažeidimų prevencijos skyriaus vyresnioji teisininkė, sukaupusi didelę patirtį vertinant viešųjų pirkimų pažeidimus, konsultuojant viešųjų pirkimų klausimais, vedant mokymus apie viešuosius pirkimus projektų vykdytojams ir agentūros darbuotojams. Karolina taip pat dėstė viešųjų…
Programa

Prasidėjus karo veiksmams Ukrainoje Europos Sąjungos (toliau – ES) Taryba 2022 m. balandžio 8 d. priėmė Tarybos reglamentą (ES) 2022/576, kuriuo iš dalies keičiamas Reglamentas (ES) Nr. 833/2014 dėl ribojamųjų priemonių atsižvelgiant į Rusijos veiksmus, kuriais destabilizuojama padėtis Ukrainoje. 2022 m. gegužės 25 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarimu Nr. 535 „Dėl Lietuvos Respublikos tarptautinių sankcijų įgyvendinimo“ patvirtinto Tarptautinių sankcijų įgyvendinimo tvarkos aprašą, kuris numato reikalavimus, kaip turi būti prižiūrima ir koordinuojama, kad nustatytos ES sankcijos būtų tinkamai įgyvendinamos. Visgi „nedraugiškų“ šalių vertinimo procesas ir įrodymų pateikimas viešųjų pirkimų procedūrų metu kelia nemažai praktinio įgyvendinimo problemų: kaip vertinti tiekėjų (verslo) struktūras? Kokių dokumentų prašyti? Apie ką yra ir kam nustatomos sankcijos, kurios riboja dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose? Neretai tiekėjai susiduria su nemažais iššūkiais – kaip pateikti išsamius, bet sunkiai gaunamus dokumentus, kurie įrodytų, kad atstovaujamas verslas, akcininkai, vadovai ar valdymo struktūros nėra susijusios su „nedraugiškomis“ valstybėmis? Daugiau apie visa tai sužinosite mokymų metu.

Programa

Įvadas į ES sankcijų taikymą. ES sankcijų taikymas: kas, kodėl ir kaip:

– Svarbiausi teisės aktai;
– Įtaka viešųjų pirkimų reikalavimams ir procedūroms;
– ES reglamentavimas, teismų praktika ir jos apžvalga.

Kaip sankcijas taikyti praktikoje?

– Lietuvos teisėje nustatyti reikalavimai;
– ES sankcijų žemėlapis ir jo nauda;
– Saugiojo valstybinio duomenų perdavimo tinklo naudotojų sąrašo taikymas ir praktika;
– Kas yra nacionalinio saugumo reikalavimai ir kaip juos reikėtų vertinti?
– Sankcijų apimtis ir (pa)tikrinimo procesas;
– Procesas ir pavyzdžiai;
– Klausimų ir atsakymų sesija.

Praktinė užduotis: atlikdami praktinę užduotį aptarsime dažniausias sankcijų vertinimo klaidas. Spręsime situacijas, kurios padės geriau suprasti nacionalinio saugumo aspektus, jų vertinimą ir tiekėjų patikrą viešųjų pirkimų procedūrų ir sutarčių valdymo metu.

Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietai
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
birželio 18 d.
Nuotoliniai mokymai
120,00 
  • Nuotoliniai mokymai
birželio 18 d.
Vilniuje
130,00 
  • Technopolis Beta, J. Balčikonio g. 3, Vilnius
  • (Žemėlapis)

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]