Mokesčių ir darbo užmokesčio skaičiavimo pakeitimai. Pagalba verslui karantino metu. Nuotoliniai mokymai – klausimų–atsakymų sesija

Plačiau

Seminarą veda

Donatas Jotka
Donatas Jotka yra teisininkas, mokesčių konsultantas. Pagrindinės teisininko Donato Jotkos praktikos sritys yra mokesčių, darbo, įmonių bei sutarčių teisė. Lektorius veda seminarus, kursus mokesčių, darbo ir sutarčių teisės klausimais. Teikia teisines, mokestines konsultacijas.
Jurgita Jociuvienė
Jurgita Jociuvienė - buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultantų įmonės „Finansita“ vadovė. Lektorė turi 20 metų buhalterio darbo ir buhalterijos organizavimo darbo patirties įvairiose Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse, yra Lietuvos Buhalterių ir Auditorių Asociacijos (LBAA) narė, išlaikiusi Profesionalaus buhalterio egzaminus, Lietuvos Apskaitos Įmonių Asociacijos (LAĮA) narė, taip pat Lietuvos ir Prancūzijos, Lietuvos ir Amerikos prekybos rūmų narė. Jurgita yra Verslo ir mokslo moterų forumo steigėja (www.moteruforumas.lt).

Programa

Valstybei paskelbus visoje šalyje karantiną, verslas susiduria su daugybe iššūkių. Šiame nuotoliniame seminare ne tik pateiksime naujausią informaciją apie mokesčius ir darbo santykius, tačiau ir surengsime nuotolinę klausimų–atsakymų sesiją, kurios metu bus atsakyta į visus seminarų dalyvių klausimus.

Iš anksto užduoti klausimus ir pamatyti jau pateiktus klausimus galite paspaudę šią nuorodą.

Programa

• Kokias skatinamąsias priemones taikys valstybė verslui? Konkrečios procedūros, kaip jomis pasinaudoti.

• Kokias priemones taikys VMI, SODRA, kitos institucijos? Konkrečios procedūros, kaip jomis pasinaudoti.

• Mokesčių mokėjimo ir deklaravimo atidėjimas, mokestinės paskolos, kitos priemonės.

• Prastovos skelbimas įmonėje ir darbo užmokesčio kompensavimas. Kaip pasinaudoti šia priemone?

• Darbo užmokesčio skaičiavimo ypatumai: darbo sutarčių keitimas, darbo užmokesčio mažinimas, priedų mokėjimas, atostoginiai, užmokestis už nuotolinį darbą, pavadavimą, nemokamų atostogų suteikimas ir pan.

• Visų sprendimų tinkamas įforminimas. Dokumentų turinio apžvalga.

• Pelno mokesčio ir PVM klausimai karantino laikotarpiu.

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetetingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Gauti pranešimą apie naują seminarą šia tema