Mokesčių ir apskaitos forumas 2019 Mokesčių, apskaitos ir administravimo pakeitimai buhalterio ir finansininko darbe - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Mokesčių ir apskaitos forumas 2019
Mokesčių, apskaitos ir administravimo pakeitimai buhalterio ir finansininko darbe

Rinktis
Lektoriai
Seminarą veda
Algirdas Kviklys – PVM ekspertas. Per daugiau nei 10 metų veiklos laikotarpį Algirdas padėjo spręsti mokestinių rizikų valdymo ir mokesčių optimizavimo klausimus gamybos, prekybos, paslaugų…
Prof. dr. Astrida Miceikienė - Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto dekanė, akredituota konsultantė ūkio veiklos buhalterinės apskaitos klausimais ir LEADER metodo…
Linas Liktorius - KPMG Lietuvoje mokesčių skyriaus direktorius. Linas vadovauja darbo grupėms konsultuojant tarptautinius ir Lietuvos klientus PVM, muitų, pelno mokesčio, nekilnojamojo turto mokesčių bei…
Programa

Pasibaigusi Seimo sesija įmonių buhalteriams, finansininkams pateikia visą pluoštą mokestinių ir apskaitos teisės aktų naujovių, kurias reikia taikyti kasdieniame darbe. Todėl buhalterijai, finansininkams reikia išsiaiškinti visus apmokestinimo pakeitimus, o tuomet susitvarkyti apskaitos sistemas, kad būtų tinkamai prie naujovių prisitaikyta ir įgyvendinta atitiktis institucijų reikalavimams.

Mokymų klubo specialistai kartu su vienais geriausių mokesčių ir apskaitos specialistų parengė ypač plačią programą, apimančią pagrindines mokesčių ir apskaitos pakeitimų temas, kurios aktualios kiekvieno buhalterio kasdieniame darbe.

Programa bus pildoma atsižvelgiant į šioje Seimo sesijoje priimtus teisės aktų pakeitimus, aktualius buhalterio ir finansininko darbe.

Šiuo metu laukiame šių teisės aktų projektų priėmimo:

– Įmonių finansinės atskaitomybės įstatymo pakeitimų dėl finansinių ataskaitų rinkimo papildymo (priimta ir pradėsime taikyti nuo 2020-01-01);
– Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pakeitimų dėl neapmokestinamųjų pajamų sąrašo papildymo ir naujų tarifų įvedimo;
– Pelno mokesčio įstatymo pakeitimų dėl leidžiamų atskaitymų sąrašo papildymo ir PM lengvatų pakeitimų;
– Darbo kodekso pakeitimų dėl darbo ir poilsio laiko apskaitos, darbuotojų priėmimo, atleidimo ir konfidencialios informacijos;
– Mobilumo paketo priėmimo ir jo nuostatų taikymo Lietuvoje;
– Su GPAIS susijusių naujų teisės aktų priėmimo;
– Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimų nuo 2019-09-01 priėmimo.

Seminaro programa:

Pelno mokesčio pakeitimai 2019–2020 m.: kas svarbiausia skaičiuojant, deklaruojant ir apskaitant šį mokestį? KPMG Lietuvoje Mokesčių skyriaus direktorius Linas Liktorius (10.00–11.30 val.):

• Dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartys: 2019 m. naujovės ir nuostatos, žinotinos visiems. Naujos sutarties redakcijos ir ginčų sprendimo tvarka;
• EBPO daugiašalės konvencijos (MLI) nuostatų taikymas: kokie pakeitimai mūsų laukia tarptautinio apmokestinimo srityje?
• Mokesčių bazės erozijos ir pelno perkėlimo ribojimai 2019 m. Kokio griežtėjimo laukti ateityje?
• Tikslinių teritorijų sąrašo pokyčiai: kaip ribojamos mokesčių planavimo galimybės?
• Pelno mokesčio lengvatos investuojant į kolektyvinio investavimo subjektus.

Gyventojų pajamų mokesčio naujovės 2019 m. Vytauto Didžiojo universiteto prof. dr. Astrida Miceikienė (11.45–13.15 val.):

• Neapmokestinamųjų pajamų naujovės ir jų teikiamos galimybės motyvuoti darbuotojus;
• GPM lengvatos ir galimybės pasinaudoti jomis;
• GPM naujovės mažojoje bendrijoje;
• GPM naujovės užsiimantiems individualia veikla;
• Pajamų natūra pripažinimas, deklaravimas ir apmokestinimas. Kada ne pajamos natūra?
• Pajamų deklaravimo naujovės. A ir B klasės pajamų deklaravimo pakeitimai.

Mokesčių administravimas: kokie pagrindiniai pakeitimai žinotini buhalteriams 2019 m.? COBALT Mokesčių teisės praktikos grupės asocijuotas teisininkas Lukas Pultaražinskas (14.15–14.45 val.):

• SAF-T rinkmena: praktiniai patarimai, kaip taikyti prisitaikyti prie taisyklių;
• Dvigubo apmokestinimo ginčų sprendimo pertvarka 2019 m. Kada tai svarbu buhalterijai ir kokios deklaravimo ir apmokestinimo nuostatos svarbiausios?
• Patikimas – nepatikimas mokesčių mokėtojas: ar tikrai verta taip bijoti? Tvarka, pasekmės, įtraukimas ir išbraukimas;
• Laiku negrąžinta mokesčio permoka: kokia galimybė išsiieškoti palūkanas nuo 2020 m.?
• Apskaitos dokumentų reglamentavimo pasikeitimai 2019 m. Naujas VMI įsakymo Nr. VA-39 taikymas: ar turime ką nors pasikeisti?

Daugiausiai besikeičiantis mokestis 2019–2020 m.: PVM ir pasikeitusių nuostatų taikymas. PwC Mokesčių ir teisės skyriaus projektų vadovas Algirdas Kviklys (14.45–16.15 val.):

• PVM atskaita: pagrindžiantys dokumentai ir rekomenduojami veiksmai vertinant tiekėją;
• Kuponų apmokestinimo praktika 2019 m., tarpininkavimas dėl kuponų ir kiti tarpininkavimo atvejai: apmokestinimas, dokumentavimas, deklaravimas ir apskaita;
• Atvirkštinio PVM mechanizmas elektronikai: kam taikoma ir į ką atkreipti dėmesį?
• PVM direktyvos ir PVM įstatymo pasikeitimai nuo 2020 m.: kokių įrodymų bus reikalaujama pagrindžiant 0 proc. PVM tarifo taikymą?
• Reikšmingiausi teismų sprendimai 2019 m.: ką turime pakeisti?

Dienotvarkė
Trukmė: 7 akad. val.

9:30

Dalyvių registracija
Dalyvių registracija

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

13:15 — 14:15

Pietūs
Pietūs

16:15

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]