Metinis pokalbis: veiklos sėkmė ir efektyvumo skatinimas - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Metinis pokalbis: veiklos sėkmė ir efektyvumo skatinimas

Gruodžio 20 d. Nuotoliniai mokymai
Gruodžio 20 d. Vilniuje
Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Aistė Mažeikienė - organizacijų psichologė, verslo praktikė, turinti 23 metų aktyvaus praktinių įgūdžių mokymo patirtį. Aistė taip pat yra parašiusi vadovėlį „Verslo derybos“ (VGTU, 2011 m.) ir eilę populiarių straipsnių Lietuvos bei užsienio verslo, mokslo ir populiariuose leidiniuose. Organizacinės psichologijos magistrė (VU, 1999 m.). 9 metus konsultavo personalo paieškos, atrankos klausimais, kuria, organizuoja ir veda įvairių organizacijų (verslo, viešųjų ir valstybinių) darbuotojų mokymus.
Programa

• Metinio pokalbio tikslai: kaip juos pristatyti žmonėms ir įveikti pasipriešinimą? Praktinė užduotis: metinis pokalbis: „už“ ir „prieš“. Konkretūs argumentai dėl replikų „Kam to reikia?“, „Kas man iš to?“, „Dar viena popierių krūva“, „Laiko gaišimas“, „Viskas – tam, kad sumažintų atlygį ir kontroliuotų“, „Nieko gero iš to nebus“ ir kt.

• Ruošiantis asmeninio vystymo (vertinimo) pokalbiui: klaidų prevencija. Organizacijų pavyzdžiai: nekartokite kitų padarytų klaidų; Neteisingo proceso organizavimo ir neatsakingo vertinimo pasekmės; Vadovo atsakomybė. Pavaldinio atsakomybė; Praktinė užduotis: vertinamų kompetencijų išskyrimas; pagrindiniai ir papildomi kriterijai.

• Asmeninio vystymo pokalbio struktūra:

1. Išankstinis darbuotojų informavimas apie pokalbį: kas, kur, kada?
2. Pasiruošimas pokalbiui. Praktika vadovui: Darbuotojo veiklos apžvalga ir „namų darbai“; Ką daryti tais atvejais, kai „nieko gero“ arba kai „viskas gerai“?; Tikslų iškėlimą ir asmeninį įsipareigojimą skatinančių klausimų pasirinkimas; Situacijos kontrolė ir netikėtų reakcijų suvaldymas; Pasiruošimas pokalbiui. Praktika „pavaldiniui“: Savo veiklos apžvalga, „namų darbai“ ir „privalumų“ apsigynimas; Praktinė užduotis: metinis pokalbio vedimas link veiksmų plano; Ruošiantis pokalbiui ir jo metu;
3. Pokalbio pradžia, kontakto užmezgimas;
4. Praėjusio laikotarpio aptarimas: gairės pokalbio vedėjui. Pokalbio valdymo priemonės. Į ką atkreipti dėmesį aptariant nepasitenkinimą darbuotoju?
5. Būsimo laikotarpio tikslų ir planų nustatymas. SMART modelio taikymas. Praktinė užduotis: kuo remiantis ir kaip apibrėžti asmeninius tikslus?
6. Pokalbio užbaigimas.

• Grįžtamojo ryšio užtikrinimas darbuotojams. Grįžtamojo ryšio svarba ir jo suteikimo bei priėmimo taisyklės. Praktinės užduoties analizė, aptariant konstruktyvų grįžtamojo ryšio suteikimą ir priėmimą.

Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:30 — 10:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

12:15 — 13:00

Pertrauka
Pertrauka

14:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietai
Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!
gruodžio 20 d.
Nuotoliniai mokymai
120,00  145,20  + PVM
  • Nuotoliniai mokymai
gruodžio 20 d.
Vilniuje
130,00  157,30  + PVM
  • Verslo centras „135“, Žalgirio g. 135, Vilnius
  • (Žemėlapis)

Mokymų klubo

mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

Vidiniai
Mokymai jūsų organizacijoje

Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

Atsiliepimai
Apie mus
Konferencijos

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Seminarai, kursai

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

Vidiniai mokymai

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

DUK
[Dažniausiai užduodami klausimai]