Metiniai pokalbiai su darbuotojais biudžetinėse įstaigose - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Metiniai pokalbiai su darbuotojais biudžetinėse įstaigose

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Indrė Gylytė – teisininkė, turinti daugiau nei 13 metų vadovaujamo darbo patirties, iš jų – 8 metus valstybės tarnyboje. Pagrindinė jos domėjimosi bei darbo sritis – valstybės tarnybos santykiai, personalo valdymas bei organizacinė psichologija. Visa šių sričių sintezė padėjo Indrei kūrybiškai prisidėti prie teisėjų korpuso formavimo bei kitų teismų savivaldos institucijų veiklos tobulinimo. Dirbdama Nacionalinėje teismų administracijoje personalo vadove ji buvo atsakinga ne tik už personalo politikos formavimą, jos įgyvendinimą, darbuotojų atranką, bet ir už kokybės vadybos sistemų, klientų aptarnavimo standarto diegimą, palaikymą, pokyčių įgyvendinimo…
Programa

Kaip ir kiekvienais metais ruošiamės metiniams pokalbiams su darbuotojais, kurių metu ne tik apžvelgsime praeitų metų rezultatus, suformuluosime naujas užduotis 2021 metams, bet ir toliau kursime konstruktyvų tarpusavio ryšį, bursime komandą.
Tradiciškai iš vadovų buvo tikimasi, kad metinio pokalbio metu jie bus konstruktyvūs, objektyvūs, teisingi, geranoriški, pozityvūs, mokės klausytis, aiškiai argumentuoti nuomonę. Šiandien darbo rinkos tendencijos, pasikeitę darbuotojų lūkesčiai reikalauja visiškai naujų vadovo kompetencijų organizuojant metinius pokalbius. Dabartinis laikmetis į pirmą vietą iškelia tokias vadovo kompetencijas kaip lyderystė, orientacija ne tik į rezultatą, bet ir procesą, darbuotojų ugdymas, mokėjimas atpažinti talentus, išklausyti ir diskutuoti (ne tik klausytis), gebėjimas nukreipti, valdyti sudėtingas situacijas (ir sudėtingas asmenybes), pasitikėjimas. 
XXI a. lyderystė jau yra kitokia. Norint, kad metiniai pokalbiai būtų tokie, po kurių darbuotojai jaustųsi įsipareigoję dalyvauti siekiant organizacijos tikslų, kad jie būtų suinteresuoti daryti savo darbą kuo geriau ir dar prisiimti naujų įsipareigojimų, organizacija turi rūpintis, kad jos vadovai turėtų ir stiprintų tokias kompetencijas kaip lyderystė per asmeninį pavyzdį, holistinis mąstymas, mokėjimas motyvuoti, darbuotojo įgalinimas, atsakomybės sugrąžinimas jam, mentorystė, darbuotojo pavertimas partneriu.
 

Mokymų metu sužinosite:

 • Kaip efektyviai pasiruošti metiniam pokalbiui su darbuotojais;
 • Kokia turėtų būti pokalbio struktūra;
 • Ko negalima sakyti pokalbio metu;
 • Kaip konstruktyviai duoti grįžtamąjį ryšį net ir tais atvejais, kai praeitų metų rezultatai nedžiugina;
 • Kaip tinkamai įvertinti rezultatus ir darbuotojo gebėjimus atlikti pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, kompetencijas;
 • Kaip nustatyti metinius tikslus, rodiklius bei įsivardyti rizikas;
 • Koks darbo tarybos atstovo ir profesinės sąjungos atstovo vaidmuo;
 • Kokius siūlymus ir kokiam darbuotojui teikti veiksminga, o kokie nepasieks motyvacijos tikslų;
 • Kaip tinkamai surašyti siūlymą;
 • Kaip elgtis, kad darbuotojas norėtų vykdyti pokalbio metu sudarytus susitarimus su Jumis;
 • Dėl ko dažniausiai kyla teisminiai ginčai po vertinamųjų pokalbių, kaip to išvengti.

Mokymai skirti tiesioginiams vadovams, kurie atsakingi už metinių pokalbių vedimą su darbuotojais biudžetinėse įstaigose (tiek su valstybės tarnautojais, tiek su darbuotojais, dirbančiais pagal darbo sutartį).
 

Dienotvarkė
Trukmė: 3 akad. val.

9:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

10:00 — 10:15

Pertraukėlė
Pertraukėlė

11:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]