fbpx

Metiniai pokalbiai su darbuotojais biudžetinėse įstaigose

Rinktis

Seminarą veda

Indrė Gylytė
Indrė Gylytė – teisininkė, turinti daugiau nei 13 metų vadovaujamo darbo patirties, iš jų – 8 metus valstybės tarnyboje. Pagrindinė jos domėjimosi bei darbo sritis – valstybės tarnybos santykiai, personalo valdymas bei organizacinė psichologija. Visa šių sričių sintezė padėjo Indrei kūrybiškai prisidėti prie teisėjų korpuso formavimo bei kitų teismų savivaldos institucijų veiklos tobulinimo. Dirbdama Nacionalinėje teismų administracijoje personalo vadove ji buvo atsakinga ne tik už personalo politikos formavimą, jos įgyvendinimą, darbuotojų atranką, bet ir už kokybės vadybos sistemų, klientų aptarnavimo standarto diegimą, palaikymą, pokyčių įgyvendinimo procesus įstaigoje bei teismų sistemoje. Ji yra dirbusi tarpinstitucinėse darbo grupėse, rengusiose įstatymų, kitų teisės aktų projektus, rengė Teisėjų tarybos teisės aktų projektus, atstovavo jos interesams teismuose, buvo tarpinstitucinės Teisinio darbo stažo pripažinimo komisijos narė. Veda mokymus personalo valdymo, valstybės tarnybos santykių temomis, moderuoja bei organizuoja vidinius mokymus, teikia individualias konsultacijas darbo teisės, personalo valdymo procesų, asmenybės augimo klausimais.

Programa

Kaip ir kiekvienais metais ruošiamės metiniams pokalbiams su darbuotojais, kurių metu ne tik apžvelgsime praeitų metų rezultatus, suformuluosime naujas užduotis 2021 metams, bet ir toliau kursime konstruktyvų tarpusavio ryšį, bursime komandą.
Tradiciškai iš vadovų buvo tikimasi, kad metinio pokalbio metu jie bus konstruktyvūs, objektyvūs, teisingi, geranoriški, pozityvūs, mokės klausytis, aiškiai argumentuoti nuomonę. Šiandien darbo rinkos tendencijos, pasikeitę darbuotojų lūkesčiai reikalauja visiškai naujų vadovo kompetencijų organizuojant metinius pokalbius. Dabartinis laikmetis į pirmą vietą iškelia tokias vadovo kompetencijas kaip lyderystė, orientacija ne tik į rezultatą, bet ir procesą, darbuotojų ugdymas, mokėjimas atpažinti talentus, išklausyti ir diskutuoti (ne tik klausytis), gebėjimas nukreipti, valdyti sudėtingas situacijas (ir sudėtingas asmenybes), pasitikėjimas. 
XXI a. lyderystė jau yra kitokia. Norint, kad metiniai pokalbiai būtų tokie, po kurių darbuotojai jaustųsi įsipareigoję dalyvauti siekiant organizacijos tikslų, kad jie būtų suinteresuoti daryti savo darbą kuo geriau ir dar prisiimti naujų įsipareigojimų, organizacija turi rūpintis, kad jos vadovai turėtų ir stiprintų tokias kompetencijas kaip lyderystė per asmeninį pavyzdį, holistinis mąstymas, mokėjimas motyvuoti, darbuotojo įgalinimas, atsakomybės sugrąžinimas jam, mentorystė, darbuotojo pavertimas partneriu.
 

Mokymų metu sužinosite:

 • Kaip efektyviai pasiruošti metiniam pokalbiui su darbuotojais;
 • Kokia turėtų būti pokalbio struktūra;
 • Ko negalima sakyti pokalbio metu;
 • Kaip konstruktyviai duoti grįžtamąjį ryšį net ir tais atvejais, kai praeitų metų rezultatai nedžiugina;
 • Kaip tinkamai įvertinti rezultatus ir darbuotojo gebėjimus atlikti pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, kompetencijas;
 • Kaip nustatyti metinius tikslus, rodiklius bei įsivardyti rizikas;
 • Koks darbo tarybos atstovo ir profesinės sąjungos atstovo vaidmuo;
 • Kokius siūlymus ir kokiam darbuotojui teikti veiksminga, o kokie nepasieks motyvacijos tikslų;
 • Kaip tinkamai surašyti siūlymą;
 • Kaip elgtis, kad darbuotojas norėtų vykdyti pokalbio metu sudarytus susitarimus su Jumis;
 • Dėl ko dažniausiai kyla teisminiai ginčai po vertinamųjų pokalbių, kaip to išvengti.

Mokymai skirti tiesioginiams vadovams, kurie atsakingi už metinių pokalbių vedimą su darbuotojais biudžetinėse įstaigose (tiek su valstybės tarnautojais, tiek su darbuotojais, dirbančiais pagal darbo sutartį).
 

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetentingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Vietų skaičius ribotas!

Seminaro darbotvarkė

9:00 Seminaro pradžia
10:00 - 10:15 Pertraukėlė
11:30 Seminaro pabaiga

Seminaro kaina:

Nuotolinis seminaras - 80 Eur, auditorinis seminaras - 90 Eur. 90 Eur + PVM (su pietumis)

Seminaro trukmė:

3 akad. val.

Seminaras vyks:

2021-02-05
Nuotoliniai mokymai, Visoje Lietuvoje, Nuotoliniai mokymai (Į kalendorių 2021-02-05 2021-02-05 Europe/VilniusMokymų klubas seminaras: Metiniai pokalbiai su darbuotojais biudžetinėse įstaigoseMB „Mokymų klubas“ laukia Jūsų seminare: Metiniai pokalbiai su darbuotojais biudžetinėse įstaigose Seminaro data: 2021-02-05 Seminaro vieta: Nuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymai 9:00 Seminaro pradžia 10:00 - 10:15 Pertraukėlė ​​​​​​​11:30 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Mokymų klubas“ Tel. 8607 92076 info@mokymuklubas.ltNuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymaiMB „Mokymų klubas“info@mokymuklubas.lt)
2021-02-05
Verslo centras „135“, Žalgirio g. 135, Vilniuje (Į kalendorių 2021-02-05 2021-02-05 Europe/VilniusMokymų klubas seminaras: Metiniai pokalbiai su darbuotojais biudžetinėse įstaigoseMB „Mokymų klubas“ laukia Jūsų seminare: Metiniai pokalbiai su darbuotojais biudžetinėse įstaigose Seminaro data: 2021-02-05 Seminaro vieta: Verslo centras „135“, Vilnius 9:00 Seminaro pradžia 10:00 - 10:15 Pertraukėlė ​​​​​​​11:30 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Mokymų klubas“ Tel. 8607 92076 info@mokymuklubas.ltVerslo centras „135“, VilniusMB „Mokymų klubas“info@mokymuklubas.lt)