fbpx

Mažosios bendrijos: teisiniai ir mokestiniai niuansai 2021 m.

Rinktis

Seminarą veda

Džiuginta Balčiūnė
Džiuginta Balčiūnė - advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partnerė, advokatė Džiuginta Balčiūnė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį konsultuojant klientus įmonių susijungimo ir įsigijimų klausimais. Prieš prisijungdama prie ILAW, ji teikė teisines paslaugas aviacijos, žemės ūkio, nekilnojamojo turto bei statybų sektoriuose veikiančioms įmonių grupėms pastarųjų restruktūrizavimo, įsigijimų ir susijungimų, bankų ir finansų, ginčų sprendimo, konkurencijos teisės srityse. Advokatė konsultavo emitentus, išleidžiant naujas akcijų emisijas prekybai biržose ir vertybinių popierių perleidimo sandoriuose, atstovavo akcininkų ir bendrovių interesus reguliuojamos rinkos priežiūros institucijose bei užėmė stebėtojų tarybos narės pareigas įvairiose akcinėse bendrovėse. Džiuginta taip pat yra dirbusi „PwC Legal“, „Raidla, Lejins & Norcous“ bei „Bernotas & Dominas Glimstedt“ advokatų kontorose, o taip pat Berlyne, Europos Komisijos atstovybėje. Advokatė turi Komercinės teisės magistro laipsnį, įgytą Vilniaus universitete bei Vokietijos ir Europos teisės magistro laipsnį, įgytą Humboldt‘ų universitete, Berlyne.
Ingrida Steponavičienė
Ingrida Steponavičienė, LL.M. – advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ asocijuota partnerė, įmonių ir mokesčių teisės ekspertė, mokesčių grupės vadovė, teisine praktika užsiima nuo 2001, nuo 2008 yra praktikuojanti advokatė. Beveik 16 metų teisinės ir bendravimo su klientais praktikos advokatei leidžia ne tik išspręsti konkrečią teisinę problemą, bet ir pažvelgti į ją plačiau, užbėgti už akių galimoms teisinėms ir mokesčių rizikoms, pasiūlyti ir įgyvendinti alternatyvias problemų sprendimo priemones, teisinėmis priemonėmis padėti klientui suvaldyti verslo procesus. Advokatė konsultuoja viešuosius ir privačiuosius juridinius asmenis, vietos ir tarptautines įmonių grupes, taip pat ir fizinius asmenis, paprastai vykdančius veiklą keliose valstybėse, dažniausiai veikiančius paslaugų, IT, nekilnojamojo turto, tarptautinės prekybos, farmacijos sektoriuose.
Tomas Bagdanskis
Doc. dr. Tomas Bagdanskis – advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ vadovaujantis partneris, darbo teisės ekspertas, praktikuojantis advokatas nuo 2002 metų, specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės, sutarčių teisės ir atstovavimo teismuose srityse, taip pat naujojo Darbo kodekso projekto rengimo grupės narys, Darbo kodekso komentaro bendraautoris. Advokatas Tomas Bagdanskis konsultuoja daugelį gerai žinomų Lietuvos įmonių įvairiais darbo teisės klausimais, įskaitant klausimus dėl darbo organizavimo, įmonių reorganizavimo, darbuotojų perkėlimo, sutarčių sudarymo bei dėl ginčų, kylančių iš darbo teisinių santykių. Advokato Tomo Bagdanskio praktikos sritys taip pat apima klientų atstovavimą įvykus nelaimingiems atsitikimams darbe, jų priežasčių nustatyme bei tyrime, bylose dėl žalos atlyginimo. Advokatas taip pat turi sukaupęs didelę patirtį atstovaujant įmonių bei padalinių vadovus ir kitus už saugą darbe atsakingus asmenis ikiteisminiame tyrime bei baudžiamosiose bylose.

Programa

Džiuginta Balčiūnė, ILAW partnerė, advokatė (11.00–12.30 val.)

Mažosios bendrijos – teisiniai niuansai:
     - Kokį mažosios bendrijos valdymo modelį pasirinkti: teisiniai aspektai;
     - Mažųjų bendrijų veiklos reglamentavimas: santykiai tarp narių, narių ir vadovų;
     - Sprendimų priėmimas mažojoje bendrijoje;
     - Mažosios bendrijos pelno paskirstymas: kuris būdas geriausias?

Ingrida Steponavičienė, ILAW asocijuota partnerė, advokatė (12.45–14.15 val.)

Mažosios bendrijos mokesčiai – galimybės ir grėsmės:
     - Mažosios bendrijos nario mokesčiai: pelno skirstymas ir grąžinimas, lėšos savo poreikiams, MB nario teisių perleidimas;
     - Mažosios bendrijos vadovo ir narių mokesčiai: pajamos pagal sutartis su MB;
     - Mažosios bendrijos mokesčiai: galimybės ir apribojimai.

Tomas Bagdanskis, ILAW vadovaujantis partneris, advokatas (14.30–15.30 val.)

     - Mažosios bendrijos vadovo santykių įforminimas;
     - Mažosios bendrijos narių santykiai;
     - Darbuotojų įdarbinimo ir darbo specifika mažosiose bendrijose;
     - Nuotolinis darbas;
     - Darbas pagal poreikį.

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetentingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Vietų skaičius ribotas!

Seminaro darbotvarkė

11:00 Seminaro pradžia
12:30 - 12:45 Pertraukėlė
14:15 - 14:30 Pertraukėlė
15:30 Seminaro pabaiga

Seminaro kaina:

90 Eur + PVM Eur + PVM (su pietumis)

Seminaro trukmė:

5 akad. val.

Seminaras vyks:

2021-02-10
Nuotoliniai mokymai, Visoje Lietuvoje, Nuotoliniai mokymai (Į kalendorių 2021-02-10 11:002021-02-10 15:30Europe/VilniusMokymų klubas seminaras: Mažosios bendrijos: teisiniai ir mokestiniai niuansai 2021 m.MB „Mokymų klubas“ laukia Jūsų seminare: Mažosios bendrijos: teisiniai ir mokestiniai niuansai 2021 m. Seminaro data: 2021-02-10 Seminaro vieta: Nuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymai 11:00 Seminaro pradžia 12:30 - 12:45 Pertraukėlė 14:15 - 14:30 Pertraukėlė 15:30 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Mokymų klubas“ Tel. 8607 92076 info@mokymuklubas.ltNuotoliniai mokymai, Nuotoliniai mokymaiMB „Mokymų klubas“info@mokymuklubas.lt)