Maisto papildų teisinis reguliavimas ir saugus vartojimas - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Maisto papildų teisinis reguliavimas ir saugus vartojimas

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Karolina Jogminaitė mokesčių teisės srityje dirba daugiau nei 15 metų. Specializacija – netiesioginių mokesčių klausimai. Karolina dirbo mokesčių konsultante tarptautinėje audito bendrovėje Deloitte Lietuva ir Netiesioginių mokesčių skyriaus vedėja Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Savo mokestines žinias Karolina gilino stažuodamasi Olandijos bei Švedijos mokesčių inspekcijose. Šiuo metu Karolina taip pat konsultuoja Pasaulio banko grupę PVM klausimais. Karolina yra įgijusi teisės magistro laipsnį.
Programa

Praėjus daugiau kaip 15 metų po Europos Sąjungos Maisto papildų direktyvos perkėlimo į Europos Sąjungos valstybių narių nacionalinę teisę, galime įvertinti teisinio reguliavimo įtaką ir įvykusius teigiamus pokyčius užtikrinant maisto papildų saugą, tinkamą jų ženklinimą ir vartotojų tinkamą informavimą, nepriskiriant maisto papildams sveikatingumo ar gydomųjų savybių ir kt.

Nepaisant to, iki šiol lieka nemažai neišspręstų klausimų ir iššūkių, reikalaujančių visapusiško suinteresuotų asmenų nagrinėjimo ir svarbaus galutinio sprendimo. Tarp aktualiausių šiandienos klausimų, susijusių su maisto papildais, yra didžiausi leistini vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekiai maisto papilduose, Oficialios kontrolės reglamentas, suteikiantis valstybinėms institucijoms itin dideles kontrolės teises, sprendžiant netinkamų produktų tiekimą į rinką bei internetinės prekybos klausimus, taip pat nesąžininga ir klaidinanti maisto papildų reklama. Be kita ko, tolesnio aptarimo ir diskusijos reikia ir dėl nuo 2018 m. sausio 1 d. taikomo Naujų maisto produktų reglamento ir jo nuostatų, palengvinusių naujų maisto produktų naudojimą maisto papilduose.

Atitinkamai, manome, jog yra puiki galimybė sutelkti atsakingus asmenis iš Lietuvos ir Europos politinių ir socialinių institucijų, mokslo ir verslo sektorių bei kartu aptarti esamas ir galimas ateities problemas ir iššūkius maisto papildų srityje.

Dienotvarkė
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]