Konfliktų atpažinimas ir valdymas - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Konfliktų atpažinimas ir valdymas

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Valija Šap, Europos sertifikuota psichologė, dirbanti klinikinėje ir sveikatos srityje; Reagavimo į savižudybių grėsmę Kupiškio r. darbo grupės veiklos koordinatorė 2014–2019 m. Turi patirties vedant mokymus ir supervizijas įvairių sričių specialistams, paskaitas ir diskusijas visuomenei, atliekant mokslinius tyrimus, formuojant visuomenės emocinės sveikatos stiprinimo politiką.
Programa

Turite lūkesčių gyventi be konfliktų? Tuomet šie mokymai tikrai ne Jums. Manyti, kad profesiniame ar asmeniniame gyvenime nebus konfliktų, reiškia būti nusiteikusiam jų neatpažinti ar juos neigti. Tačiau vengimas pripažinti ir spręsti konfliktines situacijas daro neigiamą įtaką emocinei savijautai, tarpasmeniniams santykiams. Jeigu dažnai nuomonių ir interesų susidūrimas Jums asocijuojasi su įtampa, nerimu, pykčiu, kova – laukiame Jūsų mokymuose. Jų metu bandysime suprasti, kad konfliktai yra natūrali tarpasmeninių santykių dalis, todėl jie tiesiog neišvengiami ir patys savaime nėra nei kenksmingi, nei naudingi. Svarbu pripažinti, kad konfliktų metu iškyla su galia, interesais ir poreikiais susiję klausimai, o vengimas spręsti konfliktus turi tam tikrų, kartais paslėptų, tikslų. Tad dėmesį sutelksime į konflikto valdymą, nes būtent tai nulemia konflikto dinamiką, pasekmes ir emocijas. Konflikto dinamiką svarbu išmanyti, nes nuo to, kurioje fazėje yra konfliktas, priklauso galimybė jį sėkmingai išspręsti.
Tinkamai valdomi konfliktai gali teigiamai paveikti darbuotojų sutelktumą, pasitenkinimą darbu, egzistuojančias problemas paversti matomomis, įnešti daugiau aiškumo, pagerinti bendradarbiavimo bei sprendimų priėmimo procesą. Tačiau netinkamai valdomi ar visai nevaldomi konfliktai gali turėti daug destruktyvių pasekmių, tokių kaip pasikartojantis psichologinis smurtas, bendradarbiavimo stoka, kylantis nepasitenkinimas darbu, taip pat gali tapti nedarbingumo ar darbuotojų kaitos priežastimi. Konfliktinėms situacijoms išsiaiškinti neretai sugaištama nemažai laiko bei išeikvojama daug energijos, tad tarpusavio santykius išties lengviau yra reguliuoti, kai konfliktuojančios pusės geba laikytis etinių principų, neleisti emocijoms užgožti konflikto esmės, atsisakyti rungtyniavimo, noro įrodyti savo pranašumą, surasti kaltą.

Dienotvarkė
Trukmė: 6 akad. val.

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

11:30 — 11:45

Pertraukėlė
Pertraukėlė

13:15 — 14:00

Pertrauka
Pertrauka

15:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]