Įrodymai PVM srityje. Pakeitimai nuo 2020 m.

Plačiau

Seminarą veda

Algirdas Kviklys
Algirdas Kviklys – PVM ekspertas. Per daugiau nei 10 metų veiklos laikotarpį Algirdas padėjo spręsti mokestinių rizikų valdymo ir mokesčių optimizavimo klausimus gamybos, prekybos, paslaugų centrų, statybos, finansų, draudimo, investicijų ir kt. srityse veikiančioms Lietuvos ir užsienio įmonėms. Pagrindinė veiklos specializacija – netiesioginių mokesčių taikymas, pagrindinį dėmesį skiriant PVM ir Bendrijos muitinės kodekso klausimams. Taip pat veda seminarus PVM taikymo, PVM rizikos valdymo ir dokumentavimo klausimais, teikia rekomendacijas dėl naujausios mokestinės praktikos įgyvendinimo.

Programa

SVARBU! Pakeistas PVM įstatymas, kurio naujovės įsigalios jau 2020 m. sausio 1 d. Trys pagrindiniai akcentai:

1. PVM taisyklių patikslinimas suderinant jas ES mastu tuo atveju, kai prekės pervežamos į kitą valstybę narę siekiant jas ten vėliau parduoti iš sandėlio jau prieš išgabenimą pagal sudarytą susitarimą numatytam pirkėjui. Tokiu atveju būtų laikoma, kad prekes pervežantis asmuo atliko prekių tiekimą į kitą (pirkėjo) valstybę narę tam numatytam pirkėjui, ir jis neprivalėtų joje registruotis PVM mokėtoju.

2. Supaprastinimai grandininių prekių tiekimo sandorių atvejais, t. y. patikslinama, kuriam asmeniui priskirti neapmokestinamą prekių tiekimą į kitą valstybę narę, kai prekės fiziškai gabenamos iš pirmojo pardavėjo galutiniam pirkėjui.

3. Prekių tiekimo į kitas ES valstybes nares atleidimui nuo PVM nustatoma esminė sąlyga, kad pirkėjas būtų registruotas PVM mokėtoju kitoje ES valstybėje narėje.

Seminaro programa:

• PVM direktyvos pakeitimai dėl 0 proc. PVM tarifo taikymo įrodymų;
• Įrodymai, reikalingi pagrįsti 0 proc. PVM tarifo taikymą iki 2020 m. ir po 2020 m.;
• Įrodymai dėl PVM atskaitos;
• Įrodymai dėl prekių išvežimo iš šalies teritorijos;
• Paslaugų teikimo vietos nustatymo įrodinėjimas.

„Mokymų klubo“ mokymai tai:

Kompetetingi pranešėjai

Praktiniai patarimai

Pertraukėlės su užkandžiais

Asmeninės konsultacijos

Lektoriai atsakys į Jums rūpimus klausimus

Išsami mokymo medžiaga

Gauti pranešimą apie naują seminarą šia tema