Finansų analizė finansuotojo akimis - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Finansų analizė finansuotojo akimis

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
Paulius Didžiulis - finansų ekonomikos magistras, turi sukaupęs 10 metų patirtį įmonių finansų srityje. Didžiąją karjeros dalį dirbo bankuose DNB (dabartinis Luminor) ir Citadele. Pagrindinė veiklos kryptis – įmonių kreditavimas. Tai leido Pauliui sukaupti patirtį vertinant įmonių finansus bei padedant įmonėms juos valdyti. Metai dirbant Modus grupėje, jos ižde, leido finansinėse įstaigose sukauptą patirtį pritaikyti įmonės finansų valdymo srityje ir taip matyti finansus tiek iš įmonės, tiek ir iš kreditoriaus pusės. Be to, dirbdamas DNB banke Paulius vedė paskaitų ciklą asmeninės lyderystės tema.
Programa

Daugelio šių dienų įmonių iššūkis – augti sparčiu žingsniu. Tai kelia plėtros finansavimo klausimų – nesvarbu, ar tai būtų apyvartinis kapitalas, ar investicijos į ilgalaikį turtą. Geresniam dialogui su potencialiais finansuotojais rengtis reikia ne tik iš derybinės pusės, tačiau ir iš įmonės finansų pusės. Seminaras orientuotas į finansinius įmonių rodiklius, kurie reikšmingi finansuotojo vertinimu. Suprantant juos, galima iš anksto ruoštis prieš kreipiantis į finansų įstaigas, kad tolesnis dialogas ir finansavimo sąlygos būtų kaip įmanoma priimtinesni. Taip pat suprantant apyvartinio kapitalo dedamąsias galima rasti sprendimų, kaip optimizuoti apyvartinių lėšų poreikį.

Seminaro programa:

• Įvadas į finansinę analizę;
• Finansinių ataskaitų interpretavimas finansuotojo akimis;
• Apyvartinio kapitalo komponentai ir jų valdymas su finansiniais įrankiais;
• Likvidumo rodiklių analizė. Kas juose svarbiausia. Praktinis pavyzdys;
• Pelningumo rodiklių analizė. Kas juose svarbiausia. Praktinis pavyzdys;
• Kasdieninė higiena gerai mokėjimų istorijai palaikyti;
• Skirtumai kreipiantis dėl apyvartinio kapitalo finansavimo gavimo bei investicinio projekto. Pagrindiniai investicinio projekto rodikliai finansuotojo akimis. Praktinis pavyzdys.

Dienotvarkė
Trukmė: 4 akad. val.

9:00

Dalyvių registracija
Dalyvių registracija

9:30

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:45

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]