Dvigubo apmokestinimo sutarčių taikymas, problematika ir pokyčiai nuo 2019 m. - Mokymų klubas

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelyje nėra produktų.

Dvigubo apmokestinimo sutarčių taikymas, problematika ir pokyčiai nuo 2019 m.

Rinktis
Lektorius
Seminarą veda
ILAW LEXTAL asocijuota partnerė, advokatė Ingrida Steponavičienė jau 19 metų specializuojasi mokesčių, daugiausia tiesioginių, ir įmonių teisės srityse. Mokesčių srityje – konsultuoja viešuosius ir privačiuosius juridinius asmenis, vietos ir tarptautines įmonių grupes, fizinius asmenis, paprastai vykdančius veiklą keliose valstybėse, įmonių grupių apmokestinimo, kovos su mokesčių vengimu, mokestine prasme neutralių reorganizavimų ir atskyrimų, tarptautinį elementą turinčių sandorių, nekilnojamojo turto ir kitų transakcijų apmokestinimo, mokesčių rezidavimo keitimo, akcininkų, valdybos narių ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų mokestinių prievolių, komandiruočių į užsienį ir darbuotojų nuomos Lietuvoje ir užsienyje mokesčių, socialinio…
Programa

Nuo 2019 m. sausio 1 d. įsipareigota taip pakeisti dvišales dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartis, kad jos atitiktų EBPO ir G20 Mokesčių bazės erozijos ir pelno perkėlimo projekto rekomendacijas dėl priemonių, skirtų kovai su agresyviu mokesčių planavimu, susijusių su Hibridiniais neatitikimais (BEPS 2 veiksmas), Piktnaudžiavimu sutartimis (BEPS 6 veiksmas), Nuolatinių buveinių vengimu (BEPS 7 veiksmas) ir Ginčų sprendimo gerinimu (BEPS 14 veiksmas). Apie tai plačiau skaitykite VMI komentare.

Šis seminaras skirtas įmonėms, kurios vykdo tarptautinę prekybą ir paslaugų teikimą ir kurioms kyla dvigubo apmokestinimo rizikos dėl nuolatinės buveinės, darbo pajamų, vadovų pajamų, palūkanų, honorarų, dividendų mokėjimo, nekilnojamojo turto pajamų, nuomos ir kitų pajamų.

Seminaro programa:

• Dvigubo apmokestinimo sutarčių (DAIS) pakeitimai nuo 2019 m. (OECD inicijuotas daugiašalis sutarčių pakeitimas);
• DAIS taikymo principai;
• Asmenys ir pajamos, kuriems taikomos sutartys (darbo pajamos, vadovų pajamos, palūkanos, honorarai, dividendai, nekilnojamojo turto pajamos ir kt.);
• Darbo užmokestis vs. darbuotojų nuoma; nuolatinių buveinių reguliavimas pagal DAIS vs. nacionalinė teisė;
• Dvigubo apmokestinimo pagal DAIS naikinimo būdai vs. nacionalinės teisės reguliavimas;
• DAIS taikymo procedūros ir reikiami dokumentai;
• Priemonės prieš piktnaudžiavimą DAIS nuostatomis;
• DAIS su UK reikšmė po „Brexito“.

Dienotvarkė
Trukmė: 3 akad. val.

9:30

Dalyvių registracija
Dalyvių registracija

10:00

Seminaro pradžia
Seminaro pradžia

12:30

Seminaro pabaiga
Seminaro pabaiga
Bilietas

Deja, šie mokymai jau įvyko :( Gera žinia yra ta, kad mes galime informuoti jus apie tai, kada dar kartą organizuosime šiuos mokymus.
Žemiau nurodykite kontaktus, kuriais galime susisiekti.

Gauti pranešimą apie naujus mokymus šia tema

  Daugiau dalyvių - didesnė nuolaida! Nuolaidos taikomos registruojant 2 ir daugiau dalyvių į šį renginį:
  2 dalyviai - 8% nuolaida | 3 dalyviai - 12% nuolaida | 4 dalyviai - 16% nuolaida | 5 dalyviai - 20% nuolaida
  Daugiau nei 5 dalyviai - susisiekite ir gaukite dar geresnį pasiūlymą!

  Mokymų klubo

  mokymus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Kiekvienas mokymų dalyvis papildomai gauna:
  • galimybę užduoti klausimus lektoriui (tiek mokymų metu, tiek pateikiant juos iš anksto);
  • mokymų dalyvio pažymėjimą;
  • mokomąją medžiagą;
  • galimybę peržiūrėti mokymų vaizdo įrašą (papildomai informavus);
  • kavos, arbatos bei užkandžių (mokymams auditorijoje).

  Vidiniai
  Mokymai jūsų organizacijoje

  Šiuos bei mokymus kitomis temomis galime suorganizuoti jūsų kolektyvui, nepriklausomai nuo  organizacijos dydžio ar veiklos srities. Mokymų programas pritaikome pagal kliento poreikius ir veiklos specifiką. Mokymai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Spauskite mygtuką Susisiekti ir užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime su jumis ir pateiksime išskirtinį mokymų pasiūlymą.

  Atsiliepimai
  Apie mus
  Konferencijos

  MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

  Seminarai, kursai

  Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

  Vidiniai mokymai

  MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

  DUK
  [Dažniausiai užduodami klausimai]